Герань загине, якщо й далі робити це взимку. Три помилки в догляді за кімнатною рослиною
Герань – невибаглива кімнатна рослина, але якщо припускатися помилок у догляді, квітка може зав'янути і незабаром загинути. Про головні причини загибелі цієї кімнатної рослини розповідають на сайті українського видання "На пенсії".
Рівень вологості
Для багатьох рослин надлишок вологи може бути більш руйнівним, ніж брак води. У зимовий період полив герані слід зменшити, щоб уникнути гниття коренів. Якщо це сталося, обріжте пошкоджене коріння й пересадіть герань у свіжий ґрунт, попередньо обробивши його фунгіцидом.
Розмір горщика
Коренева система герані з віком починає розростатися – і рослині стає тісно. Щоб вирішити проблему, достатньо пересадити її у вазон лише на кілька сантиметрів більший за попередній.
Шкідники
Кімнатну герань може атакувати павутинний кліщ. Однією з ознак ураження рослини цим шкідником є поява жовтого листя, на якому можна помітити маленькі проколи і тонку павутинку. Щоб позбавитися шкідника, обробіть герань спеціальними засобами.
"Головне – своєчасно виявити причину "нездужання" рослини, і герань знову почне радувати яскравими квітами", – наголошують у матеріалі.