"Кожен рік так робимо, і це найкращий спосіб виростити часник без проблем". Городниця поділилася досвідом озимого посіву

Часник потрібно садити один від одного на відстані не менше ніж 10 см
Фото: depositphotos.com

Для саджання озимого часнику потрібно дібрати лише великі зубчики. Про це та інші правила посіву озимого часнику 25 жовтня розповіла у новому ролику авторка українського YouTube-каналу про садові та польові роботи "У гостях у Тані".

"Часник я завжди саджу набагато раніше, ніж цибулю, і я не боюся, що він може прорости", – розповіла городниця.

За словами городниці, відразу після того, як ділянку під часник буде скопано, її потрібно притрусити попелом.

"Я ніколи не беру малесенькі зубчики і посадковий матеріал намагаюся брати якнайкращий. Мене навчили, що якщо посадиш великими зубчиками, то й часник великий виросте", – розповіла авторка ролика.

Городниця зазначила, що часник треба садити набагато глибше, ніж цибулю. Водночас бажано втиснути його в землю руками. Окрім того, між зубчиками часнику має бути відстань не менше ніж 10 см.

Після того, як часник буде посіяно, ділянку потрібно накрити товстим шаром соломи.

"Ми кожен рік так робимо, і це найкращий спосіб виростити часник без проблем, – розповіла експертка. – Якщо жара, то зберігається волога, якщо йдуть дощі, то часник ніколи не буде гнити".

Окрім того, завдяки соломі на ділянці не будуть рости бур'яни, і часник не доведеться полоти, а підживлення за потреби вносять по соломі.

Контекст:

Часник поглинає велику кількість калію і фосфору, тому його потрібно садити на ділянках, де росли культури з рясною листяною масою, які менше потребують цих елементів.