Підживіть озимий часник цим – і отримаєте рекордний урожай
Перед саджанням озимого часнику у ґрунт потрібно внести компост або перегній. Про точні пропорції й інші види підживлення написало видання "На пенсії".
Компост або перегній вносять із розрахунку 4 кг на 1 м&³2; ділянки. Це забезпечить часник потрібними мікроелементами, щоб він добре вкоренився.
Зміцнити рослину також допоможе зола, яку потрібно змішати з ґрунтом із розрахунку одна склянка на 1 м&³2; ділянки. Після саджання варто використовувати мінеральні добрива. Це може бути суперфосфат або калійні добрива.
Суперфосфат допомагає розвинути рослинам сильну кореневу систему й пережити морози. На 1 м&³2; ділянки потрібно приблизно 30–40 г підживлення.
Калійні добрива допоможуть часнику пережити морози, а також вирости головкам великими. Вносити підживлення у ґрунт потрібно з розрахунку 15–20 г на 1 м&³2; ділянки.
Природними стимуляторами росту для озимого часнику є лушпиння цибулі й алое. Ці інгредієнти додають у лунки. Корисними будуть мідь, цинк, марганець, які потрібно використовувати чітко за інструкцією.
У матеріалі зазначили, що за правильного підживлення врожай часнику буде рекордним.