Зробіть це в лютому – і зберете щедрий урожай озимого часнику. Городники назвали ефективне добриво для підживлення
Щоб зібрати щедрий урожай, озимий часник потребує підживлення. Його треба вносити наприкінці лютого чи на початку березня відразу після того, як з'являться перші сходи. На це звернули увагу автори Instagram-блогу про садові й польові роботи "Рослини від Василя Івановича".
"Деякі городники взагалі не вносять добрив, а потім починають скаржитися, що головки часнику дрібніші", – зазначили садівники.
За словами городників, для підживлення сходів озимого часнику використовують карбамід, який у народі називають сечовиною. Його вносять лише в розчиненому вигляді.
"Дехто розсипає карбамід на грядку, де саджали озимий часник, наївно вважаючи, що разом із таненням снігу добриво поглибиться в ґрунт. Це велика помилка городників – адже карбамід віддає свої поживні речовини в ґрунт, лише якщо температура ґрунту вища за +18 °C", – зазначають у пості.
Садівники порекомендували підживлювати озимий часник кожні 10 днів.
"Це необхідно для хорошого росту часнику, для формування головок. Це найпростіші, але такі необхідні підживлення, які обов'язково слід проводити після сходів озимого часнику", – підкреслили експерти.