Зробіть це з водою перед тим, як поливати квіти
Для поливу кімнатних квітів використовують різну воду: кип'ячену, відстояну або з-під крана. Видання "На пенсії" пояснило, який варіант варто обрати.
Найкращим варіантом для поливу кімнатних рослин назвали бутельовану питну воду.
"Хоча це не економнічний спосіб, його варто розглянути, щоб іноді порадувати свої кімнатні квіти", – зазначили в матеріалі.
Щоб використовувати сиру воду для поливу, треба дати їй постояти добу. За цей час вона вбирає вуглекислий газ із повітря, що зробить її кислішою та м'якшою.
Жорстка хлорована вода не підходить для багатьох кімнатних рослин. Хлор заважає засвоєнню корисних мікроелементів у ґрунті, а це негативно позначається на рості й цвітінні. Фіалки, азалії, папороті й орхідеї вкрай чутливі до жорсткої води. А фікуси, цитруси та бонсай можуть легше адаптуватися до неї.
Кип'ячена вода проходить процес дезінфекції, що дає змогу позбутися шкідливих речовин, таких як солі кальцію й магнію. Але у процесі кип'ятіння вода втрачає кисень, тому її треба залишити на кілька днів, щоб відновити насичення киснем.
Використовуйте воду, температура якої дорівнює температурі повітря в кімнаті або трохи вища (+20...+25 °C). Використання гарячої води температури +60...+80 °С може дати рослинам "шокову терапію", стимулюючи їх до цвітіння. Однак цей метод не варто застосовувати надто часто.