"Це захоплює мене цілком і повністю". Loboda освоює нову професію

Loboda: Спочатку було некомфортно без роботи, без звичного спілкування, швидкості, але зовсім скоро з'явилася легкість і бажання зупинитися та спробувати щось нове
Фото: lobodaofficial / Instagram

Українська співачка Loboda, яка будує кар'єру у РФ, розповіла, як пандемія коронавірусу змінила її життя.

Українська співачка Loboda, яка будує кар'єру у РФ, розповіла в Instagram, що в період пандемії коронавірусу змінила погляд на життя.

"Пандемія внесла зміни у графік і ритм життя кожного з нас. Спочатку було некомфортно без роботи, без звичного спілкування, швидкості, але зовсім скоро з'явилася легкість і бажання зупинитися та спробувати щось нове", – написала вона.

Loboda зізналася, що освоює нову професію.

"Уже кілька тижнів я займаюся акторською майстерністю, і це захоплює мене цілком і повністю. Багато читаю, проводжу час із дітьми. Насолоджуюся кожним моментом життя, ніби тільки зараз усвідомила кожну хвилину часу. Наскільки він скороминущий. Кажуть, акторові, щоб змусити плакати глядача, потрібно накопичити в собі тисячі непролитих сліз. Напевно, і з життям так само. Щоб відчути його, потрібно накопичити тисячі непрожитих днів", – написала вона.

Співачка супроводила пост хештегом "техніка Чаббак".

Івана Чаббак – американська акторська тренерка, очолює театральну школу в Лос-Анджелесі. Проводить акторські майстер-класи по всьому світу.

Loboda (Світлана Лобода) народилася 18 жовтня 1982 року в Києві. Вона закінчила музичну школу за класом фортепіано, диригування та академічного вокалу. Пізніше вступила до Київської естрадно-циркової академії на відділення естрадного вокалу. Водночас співала в гурті "Капучіно". Навесні 2004 року Loboda стала солісткою тріо "ВІА Гра". У вересні того ж року співачка покинула гурт і у грудні розпочала сольну кар'єру.

Спалах COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, загальна кількість інфікованих у світі перевищила 12,9 млн, із них понад 7,1 млн одужало, а більше ніж 569,1 тис. померло.