"А прощення буде? Ні". Відома українська акторка розповіла про родичів із РФ

Шеліга запевнила, що російської мови для неї більше немає
Фото: Анастасія Савицька-Шеліга / Facebook

Українська акторка Тетяна Шеліга розповіла українській артистці Олені Хижній про колишніх друзів із тимчасово окупованого країною-агресором РФ Криму й родичів, які живуть у РФ. Запис їхньої розмови опублікували на YouTube-каналі Хижної 10 грудня. 

Зірка українського серіалу "Коли ми вдома" на СТБ розповіла, що навчалася в Москві, а потім жила у Криму.

"23 роки жила в Севастополі. У мене там 30 друзів було. Зараз ні одного немає, як ви розумієте", – розповіла Шеліга.

Артистка зізналася, що повномасштабне вторгнення РФ в Україну стало для неї катастрофою.

"Ми ж усі переживаємо по-своєму цей жах. От про себе я можу сказати, що в мене це не просто жах – у мене це катастрофа життя. Тому що я російськомовна, тобто я жила в російськомовній сім’ї, крові української немає в нас у роду. Я вчилася в російській школі, українська мова [була] з п'ятого класу два рази на тиждень. Потім я поїхала в Москву, Москва забирала всіх. Зараз, якщо подивитися, 50% акторів російських – це вихідці з України", – поділилася Шеліга.

Акторка зазначила, що не пробачить росіянам вторгнення в Україну: "У мене всі питають: "А прощення буде?" Я категорично кажу: "Ні".

Шеліга розповіла, що, коли почалося повномасштабне вторгнення, її родичі з РФ не поцікавилися, де вона була.

"У мене є родичі в Москві. Вони не подзвонили, не спитали, може, мене вдома немає чи, може, я за кордоном живу. І те саме робили ці, з ким я товаришувала по 30 років. І це так страшно", – зізналася акторка.

Контекст:

Шеліга народилася в Києві 1947 року. Вона – заслужена артистка України (1996). Працювала в Севастопольському академічному російському драматичному театрі імені Анатолія Луначарського й Національному академічному драматичному театрі імені Лесі Українки. Стала популярною завдяки серіалу "Коли ми вдома", де зіграла Надію Бакуліну.

Акторка в інтерв'ю Oboz.ua зізналася, що російської мови для неї більше немає.