Арестович про людей, які виправдовуються за репости з його сторінки: Якби я так само сцявся чужої думки, вам сьогодні не було б за що перепрошувати
"Є така категорія людей (я їм дуже співчуваю), які мучаться, але репостять Арестовича з припискою: "Я, звісно, не, і взагалі все неоднозначно, і вибачте за Арестовича, але цей пост, вибачте, запощу, але тільки цей, перепрошую ще раз, зрозумійте мене правильно", – написав він.
Радник глави Офісу президента зазначив, що має до таких людей слово надії та втіхи.
"Якби я свого часу так само сцявся чужої думки, вам би сьогодні не було б за що перепрошувати", – заявив він.
Пост Арестович супроводив спільним фото зі своїм колегою, радником глави Офісу президента Михайлом Подоляком.
Контекст:
Арестович народився у Грузії 1975 року. Освіту здобув в Одеському інституті Сухопутних військ (зараз – Військова академія Одеси). Із 1999-го до 2005 року працював у Головному управлінні розвідки. Здобув звання майора запасу. Вивчав психологію і теологію, працював актором театру та кіно.
Із 2014 року Арестович активно коментував в українських ЗМІ події на воєнну тематику, зокрема війну на Донбасі, а також писав про це у Facebook.
28 жовтня 2020 року він став радником і фактичним спікером української делегації у тристоронній контактній групі у Мінську (ТКГ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі. За його словами, рішення про призначення ухвалив тодішній голова української делегації у ТКГ, перший президент незалежної України Леонід Кравчук.
Майже за місяць, 1 грудня 2020 року, глава Офісу президента України Андрій Єрмак призначив Арестовича позаштатним радником із питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки і оборони.
Після вторгнення РФ в Україну Арестович публічно коментує ситуацію на фронті.