"Є такий персонаж, як Брежнєва". Падалко зізналася, з ким ніколи не запише інтерв'ю
Українська ведуча і YouTube-блогерка Марічка Падалко не стала б записувати інтерв'ю з українською блогеркою Анною Алхім і українською співачкою Світланою Лободою (Loboda). Про це вона заявила в інтерв'ю журналістці програми "Ранок у великому місті", яке вийшло 14 квітня в ефірі ICTV2.
"Коли ти обираєш собі гостя, ти частково висловлюєш йому підтримку. І ти ставиш собі запитання, чи готовий ти говорити з людиною, цінності якої не поділяєш, заради високих переглядів?" – сказала Падалко.
"Чи є у вас особиста цензура як в інтерв'юерки? У багатьох інтерв'юерів є таке – вони ніколи не запишуть Аню Алхім або Світлану Лободу", – запитала у ведучої журналістка.
"Я погоджуся – не запишу. Я із собою веду дискусію. От, наприклад, є такий персонаж, як [українська співачка] Віра Брежнєва, яка, ми знаємо, де і як проводила багато років свого життя – у російському шоу-бізнесі. Але вона свідомо обрала Україну. У мене запитання більше до людей із шоу-бізнесу: де та межа, коли ми пробачаємо людям щось або ні?" – сказала Падалко.
Контекст:
У лютому 2025 року Падалко запустила свій YouTube-канал, на якому публікує інтерв'ю з українськими знаменитостями. Героєм першого епізоду став український ветеран Олександр Будько (Терен).