"Євробачення 2021". На генеральній репетиції перед першим півфіналом в України виникли технічні проблеми

Двічі на генеральній репетиції виступало три країни, зокрема Україна
Фото: ЕРА
17 травня в Роттердамі (Нідерланди) відбулася генеральна репетиція перед першим півфіналом конкурсу "Євробачення 2021". Український гурт Go-A через технічні проблеми зі звуком виступав двічі, повідомили на офіційній Facebook-сторінці "Євробачення" в Україні.

Проблеми виникли з навушниками не тільки в України, але також у Мальти й Румунії, усім трьом країнам дозволили виступити перед журі вдруге, повідомив сайт пісенного конкурсу.

Інформаційний партнер конкурсу – сайт escXtra, який веде текстову трансляцію з Роттердама, – зазначив, що під час першого виступу в солістки Go-A Катерини Павленко "стався невеликий казус – вона відстала від треку на кілька секунд", водночас завершальна нота навіть із проблемами з навушником "була чудовою", зазначає автор блогу.

Під час повторного виступу проблем зі звуком не було помітно, Павленко виступила "бездоганно і вокально, і візуально", пише escXtra.

Портал зауважує, що журі голосує за підсумками цієї репетиції, інші 50% голосів у першому півфіналі 18 травня віддадуть глядачі.

Eurovision Discord пише у Twitter, що другий виступ України був бездоганним. Він був "ідеальним і захопливим", додає escYOUnited.

Також користувачі соцмереж показали, якою була атмосфера в грінрум, коли український гурт був на сцені.

Контекст:

16 травня в Роттердамі (Нідерланди) відбулася урочиста церемонія відкриття музичного конкурсу "Євробачення 2021". Конкурс проведуть на арені Ahoy 18-го, 20-го і 22 травня. Участь у "Євробаченні 2021" візьмуть представники 39 країн.

Go-A із піснею Shum виступить у першому півфіналі під 15-м номером. Напередодні першого півфіналу український гурт посідає восьме місце в рейтингу претендентів на перемогу за версією авторитетної букмекерської компанії William Hill.

Захід відбудеться у присутності 3,5 тис. глядачів – вони стануть учасниками експерименту, ініційованого урядом Нідерландів, метою якого є перевірка безпеки проведення масових заходів в умовах пандемії.