"Їй немає з ким жити. Тому тепер у нас дев'ять собак". Малахова показала свою нову вихованицю, яку підібрала напередодні Нового року

Малахова: Немає більшого щастя, ніж ділитися. Немає більшого щастя, ніж бути бажаним без причин
Фото: Dasha Malakhova / Facebook

Українська акторка Даша Малахова 1 січня розмістила у Facebook фото, на якому її знято за кермом автомобіля з новою вихованицею.

За словами акторки, вона підібрала собаку за кілька годин після того, як дізналася, що вона виявилася бездомною.

"У мене на руках собака, про яку я дізналася вчора вранці. Фото зроблено через п'ять годин. Дізналася, що їй немає з ким жити це життя поруч. Немає кого любити. Не питала дітей і чоловіка, бо я щаслива людина, яка живе з людьми, які зрозуміють, і не треба синхронізуватися. Тому тепер у нас дев'ять собак", – написала акторка.

Малахова побажала, щоб 2024 рік подарував усім можливість "бути щедрими й добрими, вільними та справжніми".

"[Бажаю] мати партнерів, які не будуть перепитувати, але і ми їх не будемо підводити. Немає більшого щастя, ніж ділитися. Немає більшого щастя, ніж бути бажаним без причин", – резюмувала вона.

Фото: Dasha Malakhova / Facebook

Контекст:

Малахова – акторка Київського академічного драматичного театру на Подолі, кулінарка, засновниця бренда "Картата Потата". У шлюбі з українським ведучим з Угорщини Чабою Бакошем Малахова народила двох синів – Матяша й Олівера.

В інтерв'ю виданню Viva! 2017 року акторка зізналася, що романтичні стосунки з нинішнім чоловіком, фітнес-тренером Сергієм Сулимою у неї розвивалися одночасно з оформленням розлучення з Бакошем.