Крус опублікувала в мережі постер до нового фільму. Соцмережі вирішили, що це підтримка Вірменії
Іспанська актриса Пенелопа Крус розмістила в мережі постер, на якому позує на тлі колумбійського прапора. Користувачі мережі вирішили, що це прапор Вірменії.
Іспанська актриса Пенелопа Крус 6 жовтня на своїй сторінці в Instagram розмістила постер до фільму режисера Саймона Кінберга "355", у якому зіграла колумбійську жінку-детектива на ім'я Грасіела.
На постері Крус позує на тлі колумбійського прапора, який складається із трьох вертикальних смуг жовтого, синього і червоного кольорів.
Користувачі мережі вирішили, що зображення прапора Колумбії – це прапор Вірменії, який складається із трьох горизонтальних смуг червоного, синього і жовтого кольорів, розцінивши публікацію як підтримку цієї країни в конфлікті з Азербайджаном у Нагірному Карабасі.
Актриса, реагуючи на повідомлення підписників, уточнила в коментарях, що у фільмі "355" вона зіграла колумбійку. Після цього частину коментарів про те, що актриса нібито підтримала вірмен, видалили з її сторінки.
Станом на 7 жовтня публікація на сторінці актриси зібрала приблизно 20 тис. коментарів.
"Бідолашна Пенелопа, не розуміє взагалі, що відбувається", – відреагували на дискусію під публікацією актриси користувачі мережі.
Пізніше актриса оприлюднила ще один постер до фільму, на якому позує в компанії інших актрис, кожну з яких знято на тлі прапора тієї країни, яку представляє її героїня у фільмі. За сюжетом п'ять героїнь із Колумбії, Великобританії, США, Німеччини та Китаю об'єдналися у групу під назвою "355" для того, щоб організовано протистояти ворогам.
27 вересня 2020 року в Нагірному Карабасі спалахнув наймасштабніший протягом останніх років конфлікт. Міністерство оборони Азербайджану звинуватило Вірменію в "масштабній провокації", обстрілі позицій азербайджанської армії й оголосило про початок "стрімкого контрнаступу". Вірменська влада, зі свого боку, заявила, що азербайджанські військові ініціювали наступ на Нагірний Карабах. Під час конфлікту сторони використовують танки, важку артилерію та авіацію.
Повідомляли про загиблих і поранених військовослужбовців та мирних жителів.
Воєнний стан ввели як у Вірменії, так і в окремих районах Азербайджану. Обидві країни, що беруть участь у конфлікті, оголосили мобілізацію.
3 жовтня у Вірменії заявили, що Азербайджан перейшов у масштабний наступ, який силам самооборони невизнаної республіки вдалося зупинити.
4 жовтня ракетний і артилерійський вогонь вели по кількох азербайджанських населених пунктах, зокрема містах Гянджа, Мінгечаур і Тертер. Відповідальність за обстріли взяло на себе керівництво невизнаної Нагірно-Карабаської республіки.
6 жовтня Азербайджан заявив про готовність надати гуманітарні коридори для громадян Вірменії в зоні конфлікту.