На фронті, виконуючи бойове завдання, загинув український актор Сердюк
Артист-вокаліст Київського академічного театру Українського фольклору "Берегиня" Олександр Сердюк загинув на війні, захищаючи Україну від країни-агресора РФ. Про смерть героя 26 серпня повідомив на Facebook-сторінці міський голова Гребінки Полтавської області Віталій Колісніченко.
"І знову в нашій громаді велика втрата... І знову ми всі у глибокій скорботі... На рідну землю навіки повертається наш загиблий герой Сердюк Олександр Олександрович", – написав Колісніченко.
Міський голова Гребінки зазначив, що в пам'яті всіх Сердюк залишиться доброю, порядною, талановитою, щирою і чесною людиною, ніжним і турботливим сином, вірним товаришем, який завжди поспішає на допомогу своїм друзям.
"Він любив родину, цінував дружбу та відносини з бойовими побратимами. У такі гіркі хвилини дуже важко знайти слова підтримки для рідних та близьких. Неможливо загоїти їхній гіркий біль від втрати рідної й дорогої людини. Небесне воїнство поповнилося ще одним ангелом, на землі якому вічна слава і пам'ять! Висловлюємо глибокі співчуття сім'ї, рідним та близьким, друзям, бойовим побратимам та знайомим Олександра Олександровича. Поділяємо ваш біль та схиляємо голови у глибокій скорботі. Дякуємо за подвиг в ім'я життя, наш герою. Спочивай із миром!" – написав мер Гребінки.
Дату, місце і час прощання із загиблим захисником Олександром Сердюком буде повідомлено додатково.
Колісніченко супроводив пост знімком загиблого героя із жалобною стрічкою.
Міністерство культури та інформаційної політики України уточнило, що Сердюк загинув, виконуючи бойове завдання.
Контекст:
Олександр Сердюк народився 3 листопада 1982 року в селі Велика Бурімка Чорнобаївського району Черкаської області. Навчався він у Гребінківській гімназії. 2004 року закінчив Київський національний університет культури та мистецтв. Був солістом-вокалістом і співав на сцені Київського академічного театру українського фольклору "Берегиня".
29 квітня 2024 року його мобілізували і він вступив до лав Збройних сил України.