"Нікому не сказала про це, навіть мамі". Полякова розповіла про домагання вчителя фізкультури
Полякова зазначила, що такі ситуації були в житті кожної жінки.
"Помацав учитель фізкультури. І думаєш: "Він помацав чи це мені здалося? Напевно, здалося". Потім наступного уроку він знову підсаджує тебе [вгору], за жопку бере і якось пальчиком лізе тобі кудись. І ти знову думаєш: "Ні, не може цього бути, ну не може ж такого бути, це ж дорослий", – розповіла артистка.
За словами співачки, після цього вона попросила в матері, яка працювала лікаркою, зробити їй довідку про звільнення від уроків фізкультури.
"І я просто рік не ходила на фізкультуру. І нікому не сказала про це, навіть мамі", – резюмувала Полякова.
За словами психологині, така об'єктивізація жертви є одним із видів насильства й порушенням меж.
"Важливо розуміти, що насильство забирає голос, ти сприймаєш себе як об'єкт, а не суб'єкт взаємовідносин. Коли ми зіштовхуємося з насильством, виникає заціпеніння. Якщо це сталося з вами – ви не винні. Тому що в той момент сила дії менше вашої спроможності захиститися й повідомити", – зазначила експертка.
Контекст:
Полякова раніше підтримала українську співачку Ані Лорак, яка проживає в Росії, котра повідомила, що їй надходила від продюсера українсько-російського гурту "ВІА Гра" Костянтина Меладзе пропозиція про співпрацю, умови якої "лежали в особистій площині". За словами Полякової, їй також надходили від Меладзе схожі пропозиції.
За місяць Ані Лорак заявила, що її не так зрозуміли, і закликала припинити "публічне цькування Меладзе".