Потап хоче представляти Молдову на "Євробаченні" в образі "артиста зі Східної Європи"

Український шоумен Потап, котрий виступає за кордоном в образі "артиста зі Східної Європи" під псевдонімом Slavic Balagan, хотів би взяти участь у "Євробаченні" від Молдови. Про це він заявив 12 березня в Instagram.
"Я вам хочу сказати чесно, враховуючи, що мій основний склад – хлопці з Молдови, от якби була така можливість, я б із задоволенням представив Молдову на Євробаченні", – сказав артист.
Він додав, що може самостійно оплатити поїздку на конкурс. За словами Потапа, він "навіть має пісню" для конкурсу.
"Ми могли б виступити від Молдови на "Євробаченні", якби, звісно, народ нас підтримав. А я думаю, він би підтримав", – резюмував Потап.
Контекст:
Потап (Олексій Потапенко) – заслужений артист України. Потап з осені 2023 року живе за кордоном. Він таємно виїхав з України й офіційно не казав, що повертався.
На початку лютого 2025 року в інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю Потап заявив, що виїхав із країни, не порушуючи законів.
16 січня Потап завів нову сторінку в Instаgram і відрекомендувався підписникам як Slavic Balagan. Зараз артист позиціонує себе не як українського шоумена, а як артиста зі Східної Європи. Україну водночас він назвав країною, в якій "немає костюмів, правил, політики й зарплати".