"Просили сказати, що Україна мене знищила". Співак Лазарович вразив деталями пропозицій із Росії
Український співак Василь Лазарович в інтерв'ю Oboz.ua, яке опублікували 27 грудня, поділився, що після того, як навколо нього виник гучний скандал через перемогу в національному відборі на "Євробачення 2010", йому часто надходили пропозиції співпраці з країни-агресора Росії.
Під час українського нацвідбору на "Євробачення 2010" його кандидатуру закритим голосуванням підтримала художня рада Національної телекомпанії України. Однак потім розгорівся скандал, і представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі поїхала українська співачка Alyoshа, яку обрали глядачі. Після цієї історії артист намагався будувати музичну кар'єру, але, за його словами, йому постійно надходили погрози, а згодом він виїхав за кордон.
"Після 2013 року мені щороку телефонували з "Первого канала" Росії і пропонували співпрацю, зокрема на темі "Євробачення". Вони хотіли, щоб я публічно заявив, нібито Україна мене знищила, що я став жертвою "Євробачення", що був готовий їхати, а "погана українська влада" мене недооцінила. Можу вам сказати одне: щоразу я відмовляв і не давав їм жодних коментарів. Тому що українська влада – це не Україна", – поділився він.
Лазарович пригадав, що деякі програмні директори в Україні все життя спілкувалися російською й давали йому вказівки.
"Казали мені: "Лазарович, пой на русском!" – мовляв, українські пісні їм нецікаві. А тепер раптом перевзулися у великих патріотів. Я розумію, в Україні справді щось відбувається. Головне, щоб згодом вони знову не перевзулися", – додав співак.
Контекст:
Лазарович народився 6 серпня 1981 року в селі Баня-Березові Івано-Франківської області.
Навчався у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, де здобув диплом вокаліста. Популярність до нього прийшла, коли він зіграв роль Олександра II в мюзиклі "Екватор" у Київському театрі оперети.