Сюрпризи "Української пісні року": прем'єра першої за 20 років пісні Сердючки українською і Тіна Кароль у ролі ведучої Актуально

Концерт глядачі побачать у Палаці "Україна" 16 лютого, а телеглядачі пізніше у записі на українських телеканалах
Фото: poplavskiy_michail / Instagram
Музична премія "Українська пісня року 2021" відбудеться 16 лютого у Національному палаці мистецтв "Україна" та здивує глядача інноваційною сценою, незвичайними парами ведучих і несподіваними музичними новинками від українських артистів. Чого тільки варта прем'єра першої за 20 років українськомовної пісні Вєрки Сердючки "Пропозиція"! Організаторам премії Михайлу Поплавському і Олегу Виннику вдалося вмовити артиста презентувати свій трек саме на сцені "Української пісні року".

Дві пари ведучих та прем'єри від топових артистів різних поколінь

“Через українську пісню, українську мову ми прищеплюємо молоді любов до всього українського, любов до Батьківщини. Українська пісня гуртує, підтримує дух нації. Нам сьогодні треба об'єднатися заради українського національного відродження. Українська пісня, як фенікс, розправляє крила у майбутнє і лунає голосно на весь світ, що ми українці, ми нація, ми народ зі своєю тисячолітньою історією, культурою та традиціями", – сказав на пресконференції автор ідеї, генеральний продюсер та власник торговельної марки "Українська пісня року" Михайло Поплавський.

Фото: poplavskiy_michail / Instagram

Також під час грандіозного шоу нові пісні презентують Олег Винник, Артем Пивоваров, Wellboy та інші. Топових артистів нагородять у номінаціях "Легенда української пісні", "Гордість української пісні" і "Надія української пісні". Лауреатами премії стануть виконавці різних жанрів, стилів і поколінь. Єдина і незмінна умова: пісня має звучати українською мовою.

Цього року будуть дві пари ведучих. Як жартує Поплавський, на випадок, якщо одна захворіє на коронавірус. Михайло Михайлович на сцені буде в парі з поп-дівою і віднедавна завідувачкою кафедри естрадного співу у Київському університеті культури Тіною Кароль, а Григорій Решетнік – з Лілією Ребрик.

Фото: poplavskiy_michail / Instagram

Шоу світового рівня від Каті Царик

Режисерокою масштабного шоу вкотре стала зіркова випускниця університету культури Катя Царик. Вона обіцяє здивувати глядача неординарним поданням номерів із використанням технічних новинок світового рівня і різноманітністю постановок, кожна з яких стане мінівиставою. А головне – все це не буде схожим на жодне шоу, яке ми коли-небудь бачили.

"На "Греммі" не орієнтуємося, тому що ми крутіші", – жартує співочий ректор.

Фото: poplavskiy_michail / Instagram

"Мені подобається, що Михайло Михайлович завжди дає настанову зробити щось нове. Не копіювати захід і не дивитися, як там. А створювати свій, український, унікальний і неповторний. І для мене як для режисера приємно працювати в таких умовах", – заявила Катя Царик під час пресконференції.

Концерт глядачі побачать у Палаці "Україна" 16 лютого, а телеглядачі – згодом у записі на українських телеканалах. Акцент зроблять на технологічності і сучасній картинці, які Царик та її команда гармонійно поєднали з мелодійністю української пісні, артистизмом та талантами виконавців різних поколінь.

Фото: poplavskiy_michail / Instagram

Історія проєкту:

Проєкт "Українська пісня року" (раніше "Наша пісня") створили у 2004 році з ініціативи Михайла Поплавського. Майже 90% національного радіо- і телеефіру на той час займала іноземна музика. Михайло Поплавський разом із командою однодумців вирішив популяризувати українську пісню і виконавців щорічною премією, привертаючи до них увагу громадськості. Різні жанри, стилі, молодь і легенди сцени – єдина вимога до них – пісня має лунати українською.

2012 року премія вийшла на міжнародну арену. До Книги світових рекордів Гіннеса національний проєкт "Пісня об'єднує нас" увійшов як найтриваліший музичний телемарафон національної пісні у прямому ефірі. Він тривав 110 годин без перерви на новини та рекламу. А виступило у ньому понад 3 тис. виконавців як народної, так і сучасної української пісні. Рекордний телемарафон побачили у 155 країнах світу.

У 2017 році церемонію нагородження національною премією "Українська пісня року" проводили у Варшаві. Із 2019 року Михайло Поплавський і Олег Винник спільно займаються реалізацією проєкту.