"Ці умови він пропонував усім своїм артистам". Ані Лорак розповіла, як відмовила Костянтинові Меладзе і про його помсту

Ані Лорак: Він усім своїм знайомим заборонив зі мною спілкуватися, тому що я не прийняла умови роботи з ним
Фото: anilorak / Instagram
Українська співачка Ані Лорак, яка будує кар'єру в РФ, зізналася, що російський продюсер Костянтин Меладзе пропонував їй умови роботи, які "лежать в особистій площині". Про це вона розповіла в ефірі програми "Судьба человека" 24 квітня на телеканалі "Россия 1", яку веде пропагандист Борис Корчевников.

"Костя відчував до мене симпатію. Якби я була іншою людиною, моє життя пішло б злітною смугою. Але у мене завжди були свої поняття про те, як треба, я завжди була людиною з гідністю. І ту роботу, яку він мені пропонував, і той шлях розвитку мені не підійшли", – розповіла Ані Лорак.

Співачка зізналася, що в телефонній розмові Меладзе сказав, що їй ніхто не потрібен і кинув трубку.

"Він усім своїм знайомим заборонив зі мною спілкуватися, бо я не прийняла умови роботи з ним", – зазначила вона.

Співачка не захотіла докладно називати умови, запропоновані Меладзе, але зазначила їхній характер.

"Умови лежали в особистій площині і стосувалися теми "на що ти готовий піти заради популярності, слави". Пролунали умови, які він пропонував усім своїм артистам. Вони були готові, а я – ні", – заявила Ані Лорак.

З ініціативи Костянтина Меладзе 2007 року разом із його братом Валерієм Ані Лорак записала пісню "Верни мне мою любовь".

Контекст:

Ані Лорак (Кароліна Куєк) народилася 1978 року в місті Кіцмань Чернівецької області. У цивільному шлюбі зі своїм продюсером Фальосою вона прожила з 1997-го до 2005 року, а згодом розірвала стосунки.

Співачка представляла Україну на конкурсі "Євробачення 2008" із піснею Shady Lady і посіла друге місце. 2008 року здобула звання народної артистки України. З 2014 року співачка живе і працює в Росії.

Ведучому програми "Судьба человека" Борису Корчевникову в жовтні 2020 року заборонили в'їзд в Україну на три роки. Він порушив українське законодавство, незаконно в'їхавши на територію окупованого Криму.

Корчевникову заборонили в'їзд в Україну на п'ять років із 5 вересня 2014 року. Його внесли до бази сайту "Миротворець" як антиукраїнського пропагандиста.