Відлюдниця Ротару після російського обстрілу вийшла на зв'язок. Фото
Українська співачка Софія Ротару опублікувала в Instagram Stories пост, присвячений пам'яті тернополян, які загинули 19 листопада внаслідок російської агресії.
Допис вона проілюструвала чорно-білою світлиною будинку, пошкодженого обстрілом.
"Тернопіль. 19.11.2025", – написала вона.
Від початку повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії в Україну Ротару лише раз вийшла в люди – з нагоди свого 78-річчя вона прогулялася Києвом. Співачка не давала жодних інтерв'ю, за що її називають відлюдницею. 24 лютого 2022 року співачка засудила агресора.
"Незалежність і свобода коштують дорого – це правда, але невже вони варті того, щоб російські ракети знищували мирних жителів, дітей і руйнували міста України?" – написала вона тоді в Instagram.
Щоразу після чергового масованого російського обстрілу вона виходить у мережу зі співчуттями.
Контекст:
Уночі й уранці 19 листопада Тернопіль був під ракетною атакою країни-агресора Росії. Є влучання в багатоповерхівки.
За кілька годин після атаки поліція поінформувала, що кількість жертв зросла до 16. У двох багатоповерхівках на вулицях Стуса і 15 Квітня були пожежі й значні руйнування. Місцевий Telegram-канал "Новини Тернопіль 20 хвилин" написав про трагедію однієї сім'ї: чоловік чекає, поки під завалами знайдуть його дружину і двох шестирічних дітей. Пізніше ДСНС поінформувала вже про 25 загиблих від атаки. 20-річного юнака рятувальники живим дістали з-під завалів.