"Виходьте заміж правильно!" Полякова під час відпочинку із зятем застерегла жінок. Відео

Полякова: Дочка вибирала собі чоловіка по образу й подобі свого татка
Фото: Оля Полякова / Facebook

Українська співачка Оля Полякова 4 січня в Instagram Stories відреагувала на численні коментарі підписників, які були зачаровані чоловіком її старшої доньки Марії, американським музикантом Еденом Пассареллі.

Артистка зазначила, що "золотий зять" дістався їй не просто так.

"Я хочу трішечки пояснити, що дочка вибирала собі чоловіка по образу й подобі свого татка. У мене й чоловік такий", – наголосила вона.

Полякова розповіла це, сидячи поряд із доньками й зятем у машині.

"Виходьте заміж, дівчата, правильно, щоб ваші дівчата потім знаходили собі класних мужиків", – звернулася співачка до підписниць.

Полякова зараз перебуває на відпочинку в Буковелі. Вона вже опублікувала кілька відео, у яких показала свого зятя й те, як він піклується про тещу і дружину: миє посуд, готує напої, прибирає в готельному номері.

Контекст:

3 липня Марія Полякова повідомила про заручини. Пропозицію їй зробив Пассареллі, роман із яким вона закрутила в січні 2025 року. 17 липня Марія Полякова заявила, що вийшла заміж.

Її батьків на весіллі не було. Вони також не подарували молодятам подарунків. За словами Марії Полякової, зараз вона живе у США разом із батьками чоловіка.