Зірка фільму "Убити Білла" підтримала Україну на сцені церемонії вручення премії "Оскар". Відео
Американська актриса Деріл Ганна в ніч на 3 березня вийшла на сцену церемонії вручення премії "Оскар", щоб оголосити переможця в номінації "Найкращий монтаж". Трансляцію церемонії вів український канал "Суспільне Культура".
Перед тим як оголосити лауреата премії, зірка американського фільму "Убити Білла" підтримала Україну.
"Слава Україні!" – сказала вона зі сцени під овації зали.
Як зазначає Deadline, підтримка України стала особистою ініціативою актриси – у сценарії цієї репліки не було. Окрім того, наголошує видання, це був єдиний політичний момент на премії.
Після цього актриса повідомила, що, за рішенням журі премії, лауреатом у номінації "Найкращий монтаж" став фільм "Анора" про сина російського олігарха й американську секс-працівницю. У стрічці знявся російський актор Юрій Борисов – фігурант бази "Миротворець", який незаконно відвідував Крим і знімався в пропагандистських фільмах.
Контекст:
Тріумфатором премії "Оскар 2025" став фільм, у якому зіграв російський актор із бази "Миротворець".