Як заробити криптовалюту у 2019 році PR

Як заробити криптовалюту у 2019 році
Заробити криптовалюту у 2019 цілком реально!
Фото: MichaelWuensch / pixabay.com

На тлі глобального падіння цифрових активів, новачків, охочих заробити криптовалюту у 2019 році, тільки більшає. Головна причина в тому, що ця тема вже не є вузькоспеціалізованою. Ще пару років тому люди жили далеко від таких понять, як "криптовалюта" і "блокчейн".

Справжній прорив стався наприкінці 2017 року, коли новини криптовалют заполонили популярні видання та телебачення. Саме тоді більшість дізналася, що один біткоін коштує майже $20 тис.

ВІдтоді багато чого змінилося: держави намагаються надати активам на розподіленому реєстрі правового статусу, а самі цифрові гроші втратили 80% вартості, якщо порівнювати з листопадом-груднем 2017 року.

Біткоін як оплата

Найпростіший і очевидний спосіб одержання цифрових активів: продавати за них товари і послуги. Тут є одна важлива деталь. Якщо щось вчора коштувало три долари і ви одержали за це оплату в біткоінах, то завтра на вашому рахунку може виявитися півтора долари. Або – усі 10. Криптовалюта володіє високою волатильністю (зміною ціни), пише сайт motechlog.com.

Баунті і невеликі завдання

Компанії, що проводять ICO (первинна пропозиція монет), зацікавлені у своїй рекламі. А також – у перекладах текстів на інші мови. Найчастіше у фірм немає фіатних грошей для оплати послуг. Але зате токенів у надлишку. Ідея баунті в тому, щоб одержати за певні дії деяку кількість нових, нікому не відомих коінів. Найчастіше про проведення баунті-кампаній можна прочитати на форумі Bitcointalk. Там навіть платять за носіння рекламного підпису. Уявіть собі роботу чиєїсь мрії: ви спілкуєтеся з однодумцями, і тим самим кількість ваших повідомлень зростає. Отже, множиться підпис, який бачать форумчани. Після завершення кампанії на гаманець приходять коіни. І тут уже як пощастить: або монети потрапляють на біржу і ростуть у ціні, або ні. Буває по-різному.

Торгівля на біржах

Із криптовалютою усе просто: треба купити дешево і продати дорого. Усе ускладнюється через високу волатильність цифрових активів. Але це тільки додає трейдерам адреналіну.

Комісії з продажів

Якщо немає своїх товарів і послуг, можна продавати чужі за відсотки. У мережі достатньо майданчиків, які платять криптовалютою.

Майнінг

Раніше цей пункт міг би бути першим, але у 2019 році все змінилося. Обладнання для видобутку криптовалют коштує дорого і споживає занадто багато електроенергії, щоб серйозно розглядати майнінг як засіб заробітку. Відомо, що ціла низка виробників відмовилася від виготовлення та продажу гаджетів, які майнять криптовалюту. А компанія Giga Watt збанкрутувала і закрилася.

Ейрдроп

Це як баунті, але трохи беззмістовніше. Найчастіше в мережі платять криптовалюту за певні послуги, які потрібні компаніям. Наприклад, за читання і репости Twitter-аккаунта або реєстрацію на черговій криптобіржі.