Де краще оформити страхування на здоров'я та життя? Актуально

Оформити вигідне страхування можна в компанії, яка не є лідером ринку
Фото: depositphotos.com
Життя сучасної людини сповнене приємних і неприємних сюрпризів, передбачити які іноді просто неможливо. Одним із таких неприємних "сюрпризів" може бути втрата здоров'я чи раптова смерть. Найчастіше такі форс-мажорні обставини спричиняють досить великі матеріальні втрати. Це й витрати на лікування чи похорон, а також збиток, пов'язаний з утратою працездатності людини.

Страхування здоров'я та життя виконує роль тієї самої "підстилки", яку може використовувати людина в непередбачених ситуаціях. На жаль, страхування здоров'я та життя в Україні не таке популярне, як у західних країнах. Пояснити це досить просто – середній рівень доходів пересічного українця набагато нижчий, і виділяти зі скупого бюджету ще й на страхові платежі може далеко не кожен.

Фінансова ситуація ще більше погіршилася після початку воєнного конфлікту. Безліч громадян України були змушені покинути свій будинок, вони втратили не лише роботу, а й житло. Про яку тут страховку може йтися? Як то кажуть, не до жиру, бути б живим.

Але, як відомо, усе в нашому світі минуще. Будь-які війни рано чи пізно закінчуються, і життя повертається у звичне мирне русло. Ось тоді якраз час подумати про доцільність оформлення страхового поліса.

Фото: opika.org

Кому рекомендовано оформити страховку?

Перша категорія клієнтів страхової компанії – це заможні люди, котрі мають доходи, які дають можливість безболісно сплачувати страхові внески. У цьому випадку варто дотримуватися такої логіки: якщо я втрачу здоров'я чи життя, я чи моя сім'я отримає хорошу фінансову "компенсацію". Якщо я не захворію і не помру, то грошей у вигляді страхових внесків для цього не шкода. Якби вас запитали: чи згодні ви розлучитися з певною сумою грошей і водночас гарантовано не захворіти чи не померти, ви погодилися б? Якщо так, ви клієнт страхової компанії.

Друга категорія клієнтів страхової компанії – це люди старшого віку, які мають підвищені ризики тих чи інших захворювань або працюють на небезпечному виробництві.

Третя категорія – клієнти (частіше спортсмени), що наражають своє життя на підвищену небезпеку. Наприклад, автогонщики, скелелази, гірськолижники тощо.

Яку страхову компанію вибрати?

Дорогий продукт не завжди найвигідніший. Як відомо, часто клієнт платить за "бренд". Тому, з погляду співвідношення ціна/якість придбання послуги чи продукту у відомій фірмі або компанії найчастіше оптимально. Як правило, на ринку можна знайти фірму або контору, яка надасть не менш якісний продукт, але за нижчою ціною.

Така ж ситуація є і на ринку страхових послуг. Оформити вигідну страховку можна у компанії, яка не є лідером ринку. Наприклад, у конторі "Опіка" клієнт може на дуже вигідних для себе умовах застрахувати своє здоров'я чи життя за посиланням https://opika.org/stahovanie-zhizni/.

Компанія пропонує своїм клієнтам три базові пакети страхування здоров'я: мінімальний (10 тис. грн), оптимальний (20 тис. грн) та максимальний (30 тис. грн). Місячний платіж становить 181, 303 та 394 грн відповідно. Найвигіднішим є максимальний пакет, у якому співвідношення внесок/виплата становить 1/76. Дуже добрий показник, яким може похвалитися далеко не кожен конкурент.

Фото: opika.org