Фіала, олігархи, Притула, дочки Гонгадзе, будинок у Криму. Інтерв'ю Бацман із головною редакторкою "Української правди" Мусаєвою. Трансляція G

Мусаєва розповіла Бацман, як дізналася про продаж "Української правди"
Фото: Ростислав Гордон / Gordonua.com
На YouTube-каналі головної редакторки інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман вийшло інтерв'ю з головною редакторкою інтернет-видання "Українська правда" Севгіль Мусаєвою.

Під час інтерв'ю Мусаєва розповіла, коли дізналася про те, що власниця "Української правди" Олена Притула вирішила продати видання засновнику інвестиційної компанії Dragon Capital Томашу Фіалі, хто ще виявляв цікавість до видання, які відносини пов'язують "Українську правду" з російсько-українським бізнесменом Костянтином Григоришиним, як на новину про продаж видання відреагувала вдова його засновника Георгія Гонгадзе Мирослава, які зміни чекають на редакцію після зміни власника, а також про те, як ставиться до планів влади ухвалити законопроєкт про медіа, про дитинство у Криму, його анексію, батьків, сестру та особисте життя.

Севгіль Мусаєва народилася 1987 року в місті Джума (Узбекистан). 1989 року, коли кримським татарам дозволили повернутися у Крим, її сім'я переїхала до Керчі. Під час навчання у школі друкувалася в місцевих газетах і відвідувала школу журналістики.

2010 року закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2018–2019 роках навчалася в Гарвардському університеті у США за програмою Nieman Foundation for Journalism.

Тривалий час Мусаєва працювала в діловій журналістиці – у виданнях "Дело", "Власть денег", "Forbes Україна". Пішла з Forbes 2013 року після того, як видання придбав бізнесмен Сергій Курченко (після Революції гідності втік з України і зараз переховується від українських правоохоронних органів у РФ).

Після звільнення з Forbes запустила ділове видання Hubs. Із 2014 року очолює видання "Українська правда".

2014 року, під час анексії Криму Росією, була одним із засновників громадської ініціативи "КримSOS". Спочатку активісти "КримSOS" інформували про те, що відбувається на півострові, а потім почали допомагати внутрішньо переміщеним особам із Криму та Східної України.

2019 року президент України Володимир Зеленський пропонував Мусаєвій посаду прессекретаря, але вона відмовилася.