ДТЕК заощадила 150 млн грн завдяки цифровій трансформації
Напрям цифрової логістики окупив витрати на себе п'ятикратно вже до кінця 2019 року, повідомив керівник програми MODUS із цифрової трансформації ДТЕК Дмитро Осика.
Економічний ефект від впровадження у виробничі та адміністративні процеси компанії ДТЕК цифрових технологій за 2019–2020 роки становив приблизно 150 млн грн, розповів керівник програми MODUS із цифрової трансформації ДТЕК Дмитро Осика. Про це повідомляє компанія в поширеному 7 липня у ЗМІ пресрелізі.
"Наші торішні інвестиції у програму цифрової трансформації вже почали окупатися. Із весни минулого року, коли стартувала наша програма, економічний ефект від цифровізації вже становив приблизно 150 млн грн: 100 млн 2019-го і 50 млн 2020 року", – сказав він.
Напрям цифрової логістики вже до кінця 2019 року п'ятикратно окупив витрати на себе, додав керівник програми.
"Усе це не разова економія, оскільки процеси оптимізовано і тепер вони в такому форматі будуть працювати постійно", – зазначив Осика.
ДТЕК розпочала процес цифрової трансформації із проєктів за п'ятьма першими напрямами: цифрові шахти, ТЕС, логістика, мережі та HR, а 2020 року додалися ще чотири напрями: цифрові родовища, аналітика, офіс та закупівлі.
"Досягнутий ефект від цифровізації – це ще не максимум, ми бачимо економічний потенціал у наших проєктах. Тому будемо продовжувати цифрову трансформацію. 2021 року ми розширюємося ще на два напрями – цифровізацію клієнтських послуг та джерел поновної енергетики", – сказав Осика.
Глобальна мета компанії – щоб після 2025 року ДТЕК стала цифровим підприємством, "де люди й технології ефективно співпрацюють, де налагоджено й оптимізовано всі процеси і сформовано так звані діджитал-культуру і цифровий спосіб мислення", зазначив керівник програми.