П'ятеро українських прикордонників, госпіталізованих після викидів на "Кримському титані", усе ще перебувають у лікарні – Слободян
Перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин у повітрі на адмінкордоні з окупованим Кримом зараз немає, зазначив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.
П'ятеро українських прикордонників, яких госпіталізували у зв'язку з викидами на заводі "Кримський титан", усе ще перебувають у госпіталі. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян у коментарі каналу "112 Україна" 24 вересня.
"П'ять прикордонників потребували допомоги. Після обстеження й лікування в нашому госпіталі вони повернуться до виконання службових обов'язків. Вони ще завершують лікування. Їхній негативний стан був пов'язаний із отруєнням парами отруйних речовин, які перебували на той час у повітрі", – заявив помічник голови ДПСУ.
За його словами, перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин у повітрі немає.
"Ситуація контрольована, пункти пропуску працюють у штатному режимі. Після викидів із заводу "Титан" зараз ми спостерігаємо зниження пасажиро-транспортного потоку як в один, так і в інший бік, причому суттєве зниження. Викиди заводу зараз не фіксуються", – сказав Слободян.
24 серпня жителі Армянська розповіли про викид невідомої речовини в атмосферу. "Глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов уточнив, що викид стався на місцевому заводі "Кримський титан".
4 вересня "влада" Криму повідомила, що роботу "Кримського титану" зупинять на два тижні. З Армянська евакуювали дітей.
Жителі Каланчака Херсонської області 4 вересня також почали скаржитися на погіршення самопочуття.
Із 6-го до 8 вересня по допомогу до медиків звернувся 61 український прикордонник, п'ятьох було госпіталізовано.
14 вересня стало відомо про нові викиди в Армянську, "влада" Криму оголосила про введення в місті режиму надзвичайної ситуації.
16 вересня окупаційна влада Армянська заявила про нормалізацію ситуації в місті.
21 вересня оперативний штаб щодо ситуації в Армянську рекомендував скасувати режим НС, оскільки, за його твердженнями, перевищення концентрацій шкідливих речовин у місті не фіксували з 16 вересня. 23 вересня режим НС скасували.