"Зйомки проходили до анексії". "1+1" відповів на висловлювання Маляр про "російські скріпи" в серіалі "Шукаю дружину з дитиною"
Коментуючи слова юриста Анни Маляр про зйомки в Криму і московський сюжет серіалу "Шукаю жінку з дитиною", який транслюють на телеканалі "1+1", представники медіа-холдингу припустили, що вона не знала про реальні дати зйомок і не дивилася сам серіал.
Слова юриста та експерта-кримінолога Анни Маляр про зйомки серіалу "Шукаю дружину з дитиною" в аннексованому Криму та під час Євромайдану – не відповідають дійсності. Про це йдеться в заяві медіа-холдингу "1+1 медіа", яку отримало видання "ГОРДОН".
Серіал показує телеканал "1+1".
"Робота над серіалом розпочалася у 2012 році, а зйомки проходили впродовж 20 червня − 30 серпня 2013 року, й один знімальний день фінального осіннього кадру припав на 4 жовтня 2013 року. Прем'єра відбулася у 2014 році, тому серіал і датований 2014 роком. Тому фрази автора поста про Майдан і зйомки в аннексованому Криму жодним чином не відповідають дійсності", – зазначили в медіа-холдингу.
"1+1 медіа" припускає, "що пані Маляр не знала про реальні дати зйомок і, можливо, також, що і не дивилася сам серіал, адже зйомки проходили не в Москві, а в Києві".
"Жодних кадрів із Москви впродовж чотирьох серій немає", – підкреслюють у заяві.
Зазначають також, що в серіалі, зокрема, знято аеропорт Бориспіль і дорогу до нього, автомобілі з українськими номерами, Театр оперети в Києві, вивіску "Приватбанку" і рекламу супермаркету "Велика кишеня", у кадрі є зображення українського прапора, а сама дія відбувається в ТЦ "Караван". Як доказ додано скріншоти.
"У титрах до фільму можна побачити також подяки всім київським і кримським установам, які сприяли зйомкам. Адже дійсно, зйомки серіалу проходили зокрема і в Криму, до анексії АРК. Відповідно, ТОВ ТРК "Студія 1+1" має чинне прокатне посвідчення на цей продукт. Країна виробництва − Україна", – пояснили в медіахолдингу.
Маляр водночас закликали звернути увагу на зняті після 1 січня 2014 року серіали, які "за схемою так званого копродакшена з Росією" транслює телеканал "Україна", де юрист "є частим гостем і експертом" і "позиціонує себе патріотом своєї держави".
"Зокрема, зараз телеканал "Україна" транслює серіал "Я дарую тобі щастя" російського виробництва, прокатне посвідчення якого було скасовано в Україні ще у 2016 році. Серіал було створено у 2015-му, прем'єра відбулася у 2016 році під назвою "Сонце в подарунок" на телеканалі "Россия 1". У дивний спосіб у 2017 році телеканалу "Україна" повернули прокатне посвідчення на перейменований продукт", – сказано у зверненні.
"1+1 медіа" вважає, що телеканал "Україна" "користується неабиякою лояльністю з боку влади".
"Саме на ньому вела авторську програму дружина президента, а Державне агентство України з питань кіно в особі ставленика ВО "Свобода" − голови Пилипа Іллєнка − закриває очі на періодичну трансляцію на телеканалі "Україна" серіалів сумнівного походження", – підкреслили в медіахолдингу.
У своєму блозі, опублікованому 4 червня, Маляр написала про серіал "Шукаю дружину з дитиною": "Сюжет відбувається в Москві, головні герої півфільму збираються у Крим (на момент створення фільму – анексований), півфільму відпочивають у Криму. Машини з російськими номерами, розраховуються в кадрі російськими рублями, герої розмовляють про Кіркорова, російських політиків. Але зроблено кіно в Україні. У 2014 році. Тому дозволено до трансляції. Російські скріпи ж не тільки через їхніх мєнтовські серіалів прищеплюються – через ці любовно-простуваті фільмів (зроблених чомусь в Україні) теж транслюється їхня ментальність. Цікавий символізм – хто гинув на Майдані, хто у котлах у 2014 році, а хтось знімав кіно про москалів у Криму, яке ми тепер маємо дивитися".