Інтерв'ю Гордона з Винником. Де і коли дивитися
Сьогодні ввечері на YouTube-каналі "В гостях у Гордона" вийде інтерв'ю з українським співаком Олегом Винником.
Як повідомив журналіст Дмитро Гордон виданню "ГОРДОН", бесіда тривала понад дві години. Трансляція програми розпочнеться о 18.00.
В інтерв'ю Винник розповів, чому він приховує від шанувальників особисте життя, як заробив перші гроші, чи є багатою людиною, чи має намір іти в політику, про бійки й вибиті зуби, роботу музикантом на весіллях, злидні, переїзд до Німеччини, вечерю з канцлеркою Ангелою Меркель, рішення повернутися до України та секрет свого успіху.
"У день смерті матері я вийшов на сцену... Було так. Ми їхали на концерт до Тернополя. Я спав. Ззаду диван – я спав. А Саня, продюсер, сидить, і йому пишуть, посилання кидають: ТСН, [інші видання] вже надрукували, що мами немає. Син їде на концерт, спить у бусику... Зрозуміло, що кожної секунди я можу прокинутися, відкрити мобілку і прочитати. Зупинилися на заправці – Саня мені все виклав. Я на траву сів і сказав: "Їдемо далі". Я вийшов на сцену в Тернополі й одразу розповів. Але мене засудили, звичайно, і не по-дитячому... Але люди купили квитки на стадіон. Хоч хтось розуміє, що таке продати в Тернополі стадіон артиста? Не бенда, не футболу, а однієї людини. А там далеко не всі з Тернополя, а їдуть із районних центрів. Звичайно [це був особливий концерт]. Наскільки було боляче... Одразу ж після концерту ми поїхали назад 440 кілометрів. Об 11 ранку я приїхав, поховали маму й одразу поїхали на концерт наступний", – розповів артист.
Винник народився 1973 року в селі Вербівка Кам'янського району Черкаської області. Навчався в Канівському училищі культури і мистецтв (спеціальність – керівник самодіяльного народного хору). Під час навчання в училищі в межах програми культурного обміну стажувався в Німеччині.
Після училища, у 1994–1996 роках, працював у Черкаській обласній філармонії, був солістом Черкаського заслуженого українського народного хору. Паралельно інтенсивно вивчав німецьку мову. У 1996 році переїхав до Німеччини. Спочатку працював гувернером, але водночас активно займався музикою. Два роки навчався в Гамбурзі під керівництвом викладача вокалу Джона Лемана.
Наприкінці 1990-х здобув пропозицію від Театру Люнебурга, де виконав партії в опері "Тоска" Джакомо Пуччині та опереті "Паганіні" Франца Легара. Уперше взяв участь у мюзиклі 1999 року – виконав роль Люченціо в мюзиклі Kiss me, Kate. У складі трупи турне-театру ісз цим мюзиклом Винник протягом двох сезонів гастролював по країнах Західної Європи.
Протягом 2001–2008 років артист виступав на сценах театрів Берліна, Гамбурга, Штутгарта. Популярність Виннику принесла роль Жана Вальжана в мюзиклі Les Misérables за мотивами роману Віктора Гюго "Знедолені". Ще однією помітною роллю артиста стала роль Чорного принца в мюзиклі Elizabeth. Під час роботи у Європі Винник використовував сценічне ім'я Olegg.
У 2009 році вирішив займатися сольною кар'єрою. Спочатку писав пісні в Німеччині, а 2011 року повернувся до України. Того ж року дав перший концерт в Україні – у Миколаєві. За час творчої кар'єри випустив шість альбомів, останній – "Як жити без тебе" – 2018 року. Серед найвідоміших пісень Винника – "Нино", "Вовчиця", "Ты в курсе", "Здравствуй, невеста".
Винник був членом журі шоу "X-фактор" на каналі СТБ, зараз входить до складу журі шоу "Голос країни" на "1+1".