Віторган: Ми можемо сказати про голос Висоцького: "Б-р-р, хрипота – що це таке? Іноді текст не дуже розумієш. Як не соромно?". Але він великий G

Віторган: Ми можемо сказати про голос Висоцького: "Б-р-р, хрипота – що це таке? Іноді текст не дуже розумієш. Як не соромно?". Але він великий
Віторган (на фото) зазначив, що Висоцького люблять досі
Фото: Ростислав Гордон / Gordonua.com
В авторській програмі засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона радянський і російський актор Еммануїл Віторган зазначив, що спілкувався з Володимиром Висоцьким рідше, ніж хотілося б.

Радянський і російський актор театру й кіно Еммануїл Віторган розповів в авторській програмі засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона, що актор і музикант Володимир Висоцький бував у нього вдома.

"Не так часто [спілкувалися], як хотілося б, але навіть у нас вдома він був. Та [грав]. Давно дуже. Ще тоді, коли він не був тим Висоцьким, яким став", – зазначив Віторган.

Журналіст запитав у нього, у чому, на його думку, полягає "феномен Висоцького", який був невисокого зросту й "такий самий", як його колеги.

"Це й добре, що вони говорять, що "він такий самий, як ми", "низького зросту"... Ні, він великий. Ця пам'ять не дарма існує. І я абсолютно переконаний: буде існувати дуже-дуже довго. Так, ми можемо сказати про голос: "Б-р-р, хрипота – що це таке? Навіть іноді текст не дуже розумієш. Як не соромно? Хай займається промовою". Але він такий", – пояснив Віторган.

Він підкреслив, що народ Висоцького "ще і як" любить досі.

Віторган: Як я можу думати про смерть, коли ці дива переді мною – три жінки: Ірочка і мої дві дівчинки? Читайте повну версію інтерв'ю

Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Радянський поет, актор театру й кіно, автор-виконавець пісень Володимир Висоцький народився в Москві в січні 1938 року, помер там само в липні 1980-го.

Віторган народився 1939 року в Баку. Навчався в Ленінградському театральному інституті, після чого працював у різних театрах, зокрема в московському Театрі драми й комедії на Таганці, де працював Висоцький.