RU
усі новини

"Ніхто не може спрогнозувати, коли пандемія піде на спад". У "Метінвесті" заявили, що й далі постачатимуть кисень до лікарень

Зі зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію компанія розпочала разом із Міністерством охорони здоров'я постачати кисень у різні регіони України
Фото: depositphotos.com
ГОРДОН: Новости

Попробуйте наше мобильное приложение!

2021 року меткомбінат імені Ілліча та "Азовсталь" групи "Метінвест" передали лікарням Маріуполя й інших населених пунктів 259 тис. м³ газоподібного і 1865 тонн рідкого кисню, із них 221 тонну було розподілено між лікарнями Покровська, Скадовська та Миколаєва. У компанії заявили, що продовжуватимуть постачання, оскільки потреба в медичному кисні залишається високою, пише 20 січня УНІАН із посиланням на пресслужбу групи.

Зі зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію компанія почала разом із Міністерством охорони здоров'я постачати кисень у різні регіони України.

"Меткомбінат імені Ілліча продовжує виконувати взяті на себе зобов'язання щодо забезпечення лікарень киснем. Це постійна та безоплатна допомога системі охорони здоров'я, а найголовніше – тисячі врятованих життів", – наголосила в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Олена Кондалова.

Меткомбінат "Азовсталь" розпочав відвантаження рідкого кисню медзакладам країни у жовтні 2021-го й до кінця року передав лікарням Маріуполя, Авдіївки, Лимана, Покровська, Волновахи, Костянтинівки, Києва, Івано-Франківська, Сум, Вінниці, Мирнограда й Чернігова 563 тонни.

"На сьогодні ніхто не може точно спрогнозувати, коли пандемія коронавірусу піде на спад і ми зможемо повернутися до колишнього ритму життя. Але група "Метінвест" може гарантувати, що продовжить виконувати взяті на себе зобов'язання щодо забезпечення лікарень життєво необхідним для одужання пацієнтів киснем, поки в цьому буде потреба", – зазначив директор із персоналу та адміністрації "Азовсталі" Іван Голтвенко.

Контекст:

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року ВООЗ оголосила поширення коронавірусу пандемією .

Станом на 20 січня в Україні підтвердили майже 3,8 млн випадків COVID-19 ( 18 479  – протягом останньої доби), померло приблизно 98,8 тис. осіб.

Читайте нас Google News Telegram
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ
20 сiчня, 2022 10.45
20 сiчня, 2022 09.57
ОСТАННІ НОВИНИ
Сьогодні 00.30
Сьогодні 00.14
Учора 23.58
Учора 23.49
Учора 23.29