Попередні втрати Києва через коронавірус становлять приблизно 1 млрд грн – Кличко
Поки не можна прогнозувати, як довго триватиме карантин через коронавірус, заявив мер Києва Віталій Кличко.
Згідно зі зробленими підрахунками, втрати міського бюджету столиці через епідемію коронавірусу становлять приблизно 1 млрд грн, заявив мер Києва Віталій Кличко 22 березня в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.
"Працюють два штаби: один із них займається ліквідацією наслідків цієї небезпечної хвороби, другий – уже працює в економічному напрямку. Зараз ми прогнозуємо ті наслідки, які можуть бути для столиці, для її економіки", – сказав Кличко.
За його словами, цифра втрат 1 млрд грн може зростати.
"Ми не можемо прогнозувати, наскільки довго триватиме карантин", – додав мер.
Із 12 березня в Україні через поширення коронавірусної інфекції заборонили масові заходи й закрили навчальні заклади. Крім того, в ніч на 16 березня Україна повністю заборонила в'їзд на територію країни іноземним громадянам, із 17 березня зупинила авіаційне сполучення з іншими країнами, а з 18 березня у країні зупинили внутрішні пасажирські перевезення, також обмежили роботу громадського транспорту (у деяких містах і в Києві її повністю зупинили, громадським транспортом можуть користуватися лише ті, хто зайнятий у сфері критично важливої інфраструктури).
В Україні станом на 24 березня зафіксовано 84 випадки COVID-19, із них три летальні, один пацієнт одужав.
Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.
Захворювання, яке спричиняє новий вірус, "не можна називати "смертельним", летальність становить приблизно 3,4%", повідомляють на сайті covid19.com.ua, який запустив український уряд. ВООЗ підкреслює: відомості про COVID‑19 ще не повні. Як правило, перебіг коронавірусної інфекції COVID‑19 має легку форму, особливо в дітей та молоді. 21 березня Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що у світі розробляють не менше ніж 20 вакцин проти COVID-19.
За даними Університету Джонса Гопкінса (оновлюються), в усьому світі коронавірусною інфекцією заразилося понад 380 тис. осіб, більш ніж 16 тис. померло, понад 100 тис. – вилікували.