У поліції повідомили, що Тітушка розшукують за підозрою в розбійному нападі на будинок у Київській області
Уродженець Броварів Вадим Тітушко і група інших осіб проникли в один із будинків села Рожни Броварського району Київської області. Зв'язавши власників дому, вони викрали гроші і втекли на автомобілі господаря.
Оголошеного в розшук Вадима Тітушка, що став відомим у 2013 році після нападу на журналістів, підозрюють у скоєнні розбійного нападу на приватний будинок у селі Рожни Броварського району Київської області та інших злочинах. Про це "Українській правді" розповів 28 серпня прес-секретар Нацполіції Ярослав Тракало.
"У липні в один із будинків села Рожни Броварського району Київської області проникла група осіб у чорних масках та спортивній чорній формі зі зброєю. Зв’язавши власників будинку, вони викрали гроші, після чого покинули місце злочину на автівці господаря. У скоєнні цього злочину підозрюються кілька осіб, серед яких і запитуваний вами громадянин Тітушко", – повідомив Тракало.
Він додав, що поліція перевіряє причетність підозрюваних до інших розбійних нападів на приватні будинки в Київській області.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (розбійний напад) і ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу.
За словами Тракала, одого із підозрюваних у розбійному нападі вже затримано, ще двох оголошено в розшук.
Про те, що Тітушка оголосили в розшук, 27 серпня повідомив заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін.
На сайті МВС зазначено, що Тітушко зник 22 серпня 2018 року. Джерела "Українських новин" у правоохоронних органах припускають, що він переховується на території України. "Інформації про те, що він виїхав за кордон, немає", – сказав співрозмовник агентства.
Вадим Тітушко став відомий у травні 2013 року: він та ще кілька осіб напали на журналістів Владислава Соделя та Ольгу Сніцарчук, які висвітлювали мітинг опозиційних партій. У серпні того самого року Тітушко уклав мирову угоду з потерпілими, суд визнав його винним у хуліганстві і засудив до трьох років умовно.
Прізвище Тітушка стало загальною назвою: після цього інциденту тітушками називають людей, яких використовують як підбурювачів і найманців для організації силових провокацій, сутичок та інших акцій із застосуванням фізичної сили.