Доля дев'яти з 12 членів екіпажу суховантажу "Герої Арсеналу" залишається невідомою – МНС РФ

У рятувальній операції задіяно 6 суден і два вертольоти МНС
Фото: pixabay.com

У Керченській протоці затонув суховантаж "Герої Арсеналу". Рятувальникам вдалося врятувати одного моряка. Ним виявився громадянин України 1982 року народження. Йому надано першу долікарську допомогу. Знайдено тіла двох загиблих, повідомили в "управлінні" міністерства надзвичайних ситуацій Російської Федерації в окупованому Криму.

Доля дев'яти з 12 членів екіпажу суховантажу "Герої Арсеналу", який 19 квітня зазнав аварії в Керченській протоці, залишається невідомою, повідомили в управлінні міністерства надзвичайних ситуацій Російської Федерації в окупованому Криму.

Згідно з інформацією, тіла двох членів екіпажу було виявлено і піднято на борт судна "Рятувальник Демидов". Особи загиблих встановлюють.

У прес-службі також розповіли про моряка, який врятувався, рано-вранці його підняли на борт судна "Армада Навігатор". За попередньою інформацією, ним виявився моторист судна "Герої Арсеналу", громадянин України 1982 року народження. Йому надано першу долікарську допомогу.

Крім того, у районі аварії було виявлено рятувальний пліт і шлюпку без людей.

Російський телеканал Life оприлюднив повний список членів екіпажу "Герої Арсеналу". За інформацією ЗМІ, на борту затонулого судна перебували 11 чоловіків і одна жінка (кок).

Серед членів екіпажу були дев'ятеро громадян України: Глазко І., Меснянкін А., Синюк Д., Пантюхов А., Ганчевський Н., Біцюра А., Черненко К., Гончаренко А., Свічкар М. (кок).

Окрім українців, на борту перебувало два громадянини РФ – Ведерніков А. та Паті Д., й один громадянин Грузії – Каджая Л.

У прес-службі підкреслили, що на місці аварії суховантажу керівництву морського порту Керчі було доручено "негайно привести в готовність до встановлення бонові загородження, щоб не допустити забруднення акваторії Чорного моря пально-мастильними матеріалами".

Загалом, за попередньою інформацією, у баках судна "Герої Арсеналу" було 19 т дизельного палива, на борту було понад 1,5 т моторного масла.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт на береговій лінії створено 16 мобільних груп та три стаціонарні пости. У районі операції задіяно 6 суден і два вертольоти МНС із рятувальниками.

Суховантаж із зерном ішов під прапором Панами з Ростовської області в Туреччину.