Киянин трощив пляшки з алкоголем у столичному супермаркеті. Поліція назвала причину
39-річний киянин намагався вкрасти пляшку алкоголю зі столичного супермаркету, а коли йому це не вдалося – почав трощити пляшки з полиці. Про це 24 листопада повідомила поліція Києва.
За даними правоохоронців, чоловік був у нетверезому стані.
"До Дніпровського управління поліції Києва надійшло повідомлення від адміністраторки магазину, яка повідомила про те, що один із покупців виражається нецензурною лайкою, а також б'є та скидає з полиць пляшки з алкоголем. Правоохоронці, які прибули на місце події, встановили, що 39-річний місцевий мешканець намагався вкрасти пляшку алкоголю. Це помітив охоронець магазину і зробив йому зауваження, через що чоловік почав кричати, скидати пляшки на підлогу та навмисно їх бити", – ідеться в релізі.
Поліцейські затримали порушника за ст. 298-2 Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголосили підозру за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Санкція статті передбачає до п'яти років обмеження волі.