"Режим турботи". Журналіст показав кордон України з ЄС після втечі мобілізованого українця. Фото
Після втечі мобілізованого українця автомобілем в Угорщину із Закарпатської області контрольні пункти пропуску (КПП) на кордоні посилили бетонними блоками. Про це 1 листопада поінформував у Telegram журналіст Віталій Глагола.
Раніше він повідомив, що ввечері 30 жовтня через КПП "Велика Паладь – Надьгодош" з України до Угорщини, збивши шлагбауми, втік автомобілем Toyota Avensis українець, якого мобілізували за тиждень до того.
"Після прориву кордону [...] прикордонники різко взялися укріплювати пункти пропуску на Закарпатті. За моєю інформацією, уже сьогодні на пунктах пропуску "Косино", "Дзвінкове" й інших КПП у зоні відповідальності Мукачівського прикордонного загону встановили важкі бетонні блоки-обмежувачі", – написав Глагола.
Він показав фото таких блоків, які "додатково обмотали біло-червоною стрічкою – щоб тепер ніхто не сплутав блок із в’їздом у ЄС".
"Усередині виглядає як імпровізований блокпост під час воєнного стану, тільки це офіційний пункт перетину кордону. Мета проста: якщо хтось знову захоче зробити "шестисекундний Шенген", тепер замість шлагбаума на нього чекатиме бетон", – пояснив журналіст.
За його оцінкою, у такий спосіб прикордонники увімкнули "режим турботи" про кордон.