Суд відклав обрання запобіжного заходу Бубенчику за клопотанням адвоката
Адвокат активіста Євромайдану Івана Бубенчика Ігор Коржук заявив, що йому не вистачило часу для ознайомлення з матеріалами справи свого підзахисного, а тому попросив про відтермінування. Суд відклали на невизначений термін.
Печерський районний суд Києва відклав на невизначений термін обрання запобіжного заходу для активіста Євромайдану Івана Бубенчика, якого підозрюють у вбивстві правоохоронця і військовослужбовця внутрішніх військ під час подій Революції гідності у 2014 році. Про це повідомляє "Громадське радіо".
Адвокат Ігор Коржук заявив, що йому не вистачило часу для ознайомлення з матеріалами справи, а тому попросив про відтермінування. Прокурор Ігор Земсков, зі свого боку, просив відхилити клопотання. Він підкреслив, що трьох годин було достатньо для ознайомлення клопотання на п'яти аркушах.
У підсумку суддя оголосив перерву без конкретного терміну, а адвокат заявив про відведення слідчого судді. Його клопотання розглядатимуть 4 квітня.
За даними "Громадського радіо", біля будівлі суду зібралися десятки активістів і представників "національних дружин". На засіданні були присутніми позафракційний народний депутат Володимир Парасюк і нардепи від "Самопомочі" Семен Семенченко та Єгор Соболєв, а також в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.
Сьогодні Бубенчика затримали і доправили до Печерського суду Києва для обрання йому запобіжного заходу. У Генеральній прокуратурі заявили, що активіста підозрюють у вбивстві правоохоронця і військовослужбовця внутрішніх військ, а також у замаху на вбивство військовослужбовця.
У лютому 2016 року в інтерв'ю виданню Bird in Flight Бубенчик розповів, що вранці 20 лютого 2014 року він убив з автомата Калашникова двох командирів "Беркуту".
"Вони стріляли по барикадах впритул, нахабно. Я обирав тих, хто командував. Чути не міг, але бачив жестикуляцію. Відстань невелика, тому на двох командирів знадобилося лише два постріли. Я вбив їх у потилицю, і це правда", – сказав Бубенчик.
У ГПУ тоді говорили, що притягти Бубенчика до відповідальності неможливо через амністію, оголошену парламентом. Він проходив у справі як свідок, однак ухилявся від допитів.