Дрони атакували Москву. Собянін підтвердив пошкодження житлового будинку

У будинку пошкоджено фасад і вікна
Фото: ASTRA / Telegram

У ніч проти 29 травня дрони атакували Москву й область, один із БПЛА зачепив будинок у російській столиці. Про це повідомив у Telegram мер Москви Сергій Собянін. 

"Унаслідок відбивання атаки ворожого безпілотника серйозних пошкоджень і постраждалих у будинку на проспекті Вернадського, за попередньою інформацією, немає. На місці падіння уламків працюють спеціалісти відповідних служб", – написав він. 

Кадри падіння уламків БПЛА в Одинцовському районі Москви, які потрапили на камеру відеоспостереження, оприлюднив Telegram-канал "Осторожно, новости". Також ЗМІ опублікував фото фасаду будинку, пошкодженого від атаки, і оприлюднив фото із квартири в ньому, де вибито вікна.   

Astra показала момент падіння дрона в житловому секторі Одинцово. Читачі Telegram-каналу звернули увагу, що за 800 м від будинку розташована Військова академія Генерального штабу збройних сил РФ.

У Підмосков'ї уночі було чутно вибухи. Представник Росавіації писав, що в московському аеропорту "Внуково" обмежували польоти. Також тимчасові обмеження вводили в аеропорту "Калуга". 

Контекст:

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року українська армія почала масово застосовувати безпілотники для розвідки й завдавання ударів по ворогу.

З початку 2024 року Україна посилила атаки на нафтогазові об'єкти на території Росії, а також на військові об'єкти, зокрема на військові аеродроми у РФ.