Після приїзду Зеленського й Рютте в Одесу РФ атакувала місто дронами. Є постраждалі

У місті горіли житло і склади
Фото: ДСНС України / Facebook (архів)

У ніч на 16 квітня армія країни-агресора Росії атакувала безпілотниками Одесу. Про це голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив у Telegram.

Уночі було відомо, що дрони окупантів пошкодили житлову інфраструктуру, виникли пожежі.

Міський голова Геннадій Труханов уночі опублікував у Telegram фото з місць обстрілів. За його даними, окрім житла, пошкоджено складські приміщення.

Уранці Державна служба з надзвичайних ситуацій поінформувала в Telegram про трьох постраждалих від атаки російських БПЛА.

15 квітня в Одесі перебував президент України Володимир Зеленський. На зустрічі з представниками бізнесу він зазначав, що раніше місто було краще захищеним, ніж зараз, від ударів країни-агресора, і пообіцяв посилення протиповітряної оборони.

Разом із Зеленським в Одесу приїжджав генеральний секретар НАТО Марк Рютте, вони відвідали місцевий військовий шпиталь.

Контекст:

РФ після початку повномасштабного вторгнення в Україну щодня обстрілює українські населені пункти ударними дронами Shahed, а також ракетами, зокрема регулярно завдає ударів по Одесі й області.