Росія скеровує в "м'ясні штурми" в Україні солдатів на милицях – The Telegraph

Окупантів змушують іти в бій із пораненнями
Фото: EPA (архів)

Військові командири російських окупантів скеровують поранених солдатів назад на лінію вогню під час так званих м'ясних штурмів. Про це пише The Telegraph 14 липня.

Українські військові неодноразово брали в полон росіян, які вже страждали від ран, котрі дістали під час попередніх атак, ідеться в публікації. Перед тим як знову скерувати їх у бій, їм надали мінімальну медичну допомогу. Деякі росіяни, захоплені в полон, пересувалися на полі бою на милицях. Один із захоплених Україною солдатів їхав бронетранспортером із закривавленими ганчірками на пораненому оці. Видання зазначає, що така тактика демонструє явну зневагу до піхотинців.

Українські солдати розповіли The Telegraph, що бачили росіян, які хитаються під час бою. За їхніми словами, для окупантів це "нормальна практика". Окрім того, Росія використовує українських військовополонених як живий щит.

Український військовий із позивним Хантер розповів, що часто трапляються випадки, коли росіяни просто покидають своїх поранених помирати на позиціях.

У Донецькій області російський солдат потрапив у полон до українських військових із загнилою від осколкового поранення ногою. Пізніше в Дніпрі українським медикам довелося ампутувати йому цю ногу, щоб він міг вижити, розповів член добровольчого загону полку Kraken.

Поранені російські окупанти записували відеоролики, у яких просять своїх командирів забезпечити їм належне лікування, оскільки їм віддають наказ повернутися в бій.

"Командир каже, що завтра ми маємо знову піти й штурмувати цю будівлю. Але як ми можемо це зробити, якщо нам боляче, ми поранені й просто не маємо сил?" – сказали в одному з відео двоє солдатів 1009-го полку. За словами окупантів, єдиною медичною допомогою, яку їм надали від осколкових поранень, була їхня аптечка першої допомоги, поки вони ховалися в лісі.

Контекст:

За даними Генерального штабу ЗСУ станом на 15 липня, втрати армії РФ від початку повномасштабного вторгнення в Україну сягнули приблизно 560 290 осіб.