Рада залишила в бюджеті фінансування будівництва злітно-посадкової смуги у Дніпрі. Ярославський просив про це в телеефірі
Бізнесмен Олександр Ярославський заявляв, що готовий інвестувати в будівництво аеровокзального комплексу у Дніпрі, якщо держава профінансує реконструкцію аеродрому.
Верховна Рада України під час перегляду статей держбюджету на цей рік зберегла 100 млн грн на будівництво нової злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра. Законопроєкт №3279-д про внесення змін до закону України про державний бюджет України на 2020 рік опубліковано на сайті парламенту.
Перед переглядом держбюджету-2020 бізнесмен, власник DCH Олександр Ярославський, який обіцяв побудувати у Дніпрі новий аеропорт, закликав не припиняти фінансування будівництва аеродрому.
"Хотів би звернутися до президента, прем'єр-міністра та уряду. Ми довго билися за цей проєкт – дніпровці чекають із нетерпінням уже який рік, що з'явиться новий аеропорт. Я просто прошу: поверніть, будь ласка, цю позицію", – сказав бізнесмен в ефірі програми "Право на владу" на "1+1" 27 березня.
За даними "Українських новин", плановий обсяг держфінансування Дніпровського аеропорту становитиме 1,2 млрд грн, зокрема 200 млн грн, перенесених із минулого року, а Ярославський інвестує в термінали $70 млн.
У DCH підтвердили, що продовжують роботу над проєктом та "впевнено просуваються вперед навіть з урахуванням змінених умов його реалізації".
13 березня компанія презентувала у Дніпрі архітектурну концепцію нового термінала аеропорту, писав портал "Сегодня".
Аеропорт "Дніпропетровськ" було відкрито 1943 року, він потребує модернізації. Термінал у приватній власності компанії "Дніпроавіа", злітно-посадкова смуга належить державі. У березні 2018 року мер міста Борис Філатов заявляв, що новий аеропорт у Дніпрі побудують за підтримки Ярославського.
Ярославський повідомляв, що готовий інвестувати в будівництво аеровокзального комплексу у Дніпрі, якщо держава профінансує реконструкцію аеродрому. "Щойно перша гривня від держави надійде, відразу застромиться перша лопата", – обіцяв він.
Група DCH має досвід будівництва "Міжнародного аеропорту Харків" та його подальшої експлуатації, розвитку стратегічного партнерства з авіаперевізниками. Ааеропорт "Харків" група DCН побудувала під час підготовки Харкова до проведення Євро 2012 у форматі приватно-державного партнерства. Ярославський інвестував $107 млн у створення аеровокзального комплексу та благоустрій прилеглої території.