"Нічого виключати не можна, у тому числі й TikTok". Директорка департаменту маркетингових комунікацій "Дарниці" розповіла про розвиток диджитал-маркетингу фірми
У "Дарниці" зазначили, що в Польщі, Чехії та Угорщині більшість фармкомпаній уже використовує для просування своїх продуктів саме диджитал-інструменти. В Україні, за даними компанії, 31% глядачів під час перегляду телепрограм паралельно сидить в онлайні зі смартфона чи ноутбука, і це змушує виробників шукати нові канали комунікації.
"2022 рік – це час, коли ми повинні бути там, де зручно нашому користувачеві/пацієнту, та спілкуватися з ним його мовою. Тому думаю, що нічого виключати не можна, у тому числі й TikTok. Telegram – також дуже цікавий канал. Крім того, я завжди вірила та вірю в інструменти Performance Marketing, оскільки мета будь-якого бізнесу – гроші, а Performance спрямований на досягнення вимірних бізнес-результатів", – зазначила Лерман.
Вона додала, що перспективними та трендовими напрямами в розвитку диджитал-маркетингу у фармацевтичній галузі цьогоріч є телемаркетинг/телемедицина, Shop&Show, соціальні мережі та інфлюєнс-маркетинг.
Контекст:
Pharma Digital Day – конференція для маркетологів фармацевтичних компаній, яку втретє провела академія інтернет-маркетингу Web Promo Experts. Під час заходу представники топових компаній діляться своїм досвідом того, як цифрові технології покращують їхні бізнес-результати.
"Дарницю" заснували 1930 року, портфоліо компанії містить 210 брендів лікарських засобів. Бенефіціари "Дарниці" – сім'я Загорій, 2019 року компанія збільшила чистий прибуток на 30%. У 2014 році компанія заявила, що диджиталізація – одна з її стратегічних цілей.