Печерський суд про зняття арешту з рахунків компаній сина Януковича: Зазначене прізвище в жодних документах не вказувалося
Представники органу розслідування не згадували під час засідання Печерського райсуду Києва, що арешт буде знято з рахунків компаній, причетних до сина екс-президента України Віктора Януковича Олександра, зазначили у прес-службі суду.
Компанії, з рахунків яких було знято арешт Печерським районним судом Києва, під час засідання суду не пов'язували із сином екс-президента України Віктора Януковича Олександром. Про це повідомила у Facebook прес-служба суду, коментуючи інформацію, поширену 17 квітня.
Ідеться про скасування арешту рахунків дев'яти фірм: ТОВ "Араніт К", "Квардіс Н", "Тіпікон А", "Вектор-Перспектива", "Компанія з управління активами "ВБР-ІНВЕСТ", "Ді Соуз", "Мелон 8", "Бенефіт-Консалт" і "Лайтрум". Рішення ухвалили 16 лютого і 2 квітня.
"Повідомляємо, що в жодних документах, наданих до суду органом досудового розслідування, зазначене прізвище не вказувалося. Крім того, ця інформація не озвучувалася і присутніми в судовому засіданні представниками органу розслідування", – підкреслили у прес-службі суду.
У Печерському суді також зазначили, що стосовно повторного арешту коштів, "як це відбувається практично в щоденній практиці органів слідства в подібних випадках", правоохоронні органи не зверталися.
27 листопада 2014 року Національний банк України заніс "Всеукраїнський банк розвитку" Олександра Януковича до категорії неплатоспроможних. У березні 2015 року Антимонопольний комітет дозволив продаж 50% акцій банку компанії "Екосіпан".
14 жовтня 2015 року Олександр Янукович подав позови до Європейського суду з прав людини після того, як його банк було визнано неплатоспроможним. У підсумку син екс-президента втратив право власності на 100% акцій.
Печерський райсуд Києва з 19 грудня 2016 року почав знімати арешти з коштів фізичних осіб у "Всеукраїнському банку розвитку".