Twitter після купівлі Ілоном Маском знецінився втричі – Bloomberg
Про це 30 травня написало Bloomberg.
У листопаді 2022 року Fidelity вперше знизила вартість своєї частки у Twitter до 44% від вартості купівлі. Ще двічі компанія знижувала ціну у грудні й лютому 2023 року.
Як наголошує Bloomberg, після того, як Маск очолив Twitter, компанія зазнає фінансових труднощів. Зокрема, помилкові рішення мільярдера і проблеми з модерацією контенту призвели до падіння на 50% доходів від реклами.
Наприкінці жовтня минулого року Маск вирішив зробити верифікацію акаунтів, яка раніше була безплатною, платною. Ця функція ввійшла до переліку додаткових можливостей платної передплати Twitter Blue.
Але відшкодувати падіння доходів від реклами за допомогою продажу передплати не вдалося – станом на кінець березня її має менше ніж 1% щомісячних користувачів Twitter, наголосило Bloomberg.
Контекст:
27 жовтня 2022 року Маск придбав Twitter за $44 млрд. Того самого дня він звільнив чотирьох топменеджерів Twitter, включно з головним виконавчим директором, фінансовим і юридичним директорами. Загалом бізнесмен звільнив 3700 осіб персоналу, писало Politico.
Після купівлі соцмережі Маском у Twitter відновили деякі раніше заблоковані акаунти, зокрема профіль колишнього президента США Дональда Трампа.
У грудні Маск повідомляв, що піде з посади гендиректора Twitter після того, як знайде "когось досить дурного" для цієї посади. Він провів опитування, чи має він покинути посаду гендиректора, і більше ніж половина учасників відповіла позитивно.
11 травня 2023 року Маск повідомив, що йде з посади генерального директора соцмережі. 12 травня він заявив, що Twitter очолить Лінда Яккаріно, яка до цього очолювала відділ реклами в медійній компанії NBCUniversal.