Боровой про майбутню зустріч у Гельсінкі: Чого хоче Трамп? Обнадіяти карлика. Нехай думає, що керує зірками
Російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой припустив, які очікування можуть бути у російського й американського президентів Володимира Путіна та Дональда Трампа від майбутньої зустрічі у Гельсінкі 16 липня.
Російський президент Володимир Путін чекає від зустрічі зі своїм американським колегою Дональдом Трампом позбавлення від санкцій і поліпшення власного іміджу. Про це на своїй сторінці у Facebook написав російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой, коментуючи майбутню зустріч сторін у Гельсінкі.
"Чого хоче Путін?
- Просто посвітитися. Набридли холуї з їхніми фальшивими усмішками і вивченими питаннями. А з нахабними журналюгами не вдається.
- Поправити імідж. Неприємно, коли тебе називають х...йлом, воєнним злочинцем, ворогом людства, головною загрозою, закомплексованим виродком, недолюдиною, миршавим карликом.
- Було б добре позбавитися від санкцій проти цих бухгалтерів. Але не обов'язково. Нових найму. Охочі в черзі стоять.
- Було б добре послабити санкції проти опричного уділу (Росії). Але це не обов'язково. Смерди і так виживуть, пристосуються", – іронізує Боровой.
На його думку, Трамп від цієї зустрічі чекає рішення "пари світових проблем", окрім того, він нібито хоче сподобатися американському народу і присоромити свою суперницю на виборах президента Гілларі Клінтон.
Також у планах Трампа "обнадіяти карлика. Нехай думає, що керує зірками", додав Боровой. На думку експерта, інших цілей у американського президента немає.
"Успіх зустрічі в Гельсінкі вирішений", – переконаний Боровой.
Переговори лідерів США і РФ відбудуться 16 липня. Глава Білого дому, коментуючи майбутню зустріч, заявив, що "світ має почати жити дружно".
Віце-президент США Майк Пенс зазначав, що Трамп має намір обговорити із Путіним можливе втручання Кремля у президентські вибори у США 2016 року, воєнне вторгнення РФ в Україну, війну в Сирії, а також економічні відносини Сполучених Штатів і Росії.
Радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон зізнавався, що Білий дім не очікує конкретних результатів від зустрічі.