Ексголова НКРЕКП Вовк про тиск феросплавних заводів на комісію: Варто лише додати – власником підприємства є Коломойський
ЗМІ не пишуть про тиск працівників феросплавних заводів бізнесмена Ігоря Коломойського на членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, тому що теж можуть дістати погрози, вважає ексголова НКРЕКП Дмитро Вовк.
Протестувальники від феросплавних заводів погрожують працівникам і членам Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), повідомила пресслужба комісії у Facebook 25 вересня.
У комісії заявили, що мітингувальники розбили вікно в приміщенні НКРЕКП, а після заяви юриста НКРЕКП у поліцію про інцидент адвокат феросплавного підприємства вимагав її відкликати і погрожував членам комісії звинуваченням у заподіянні шкоди здоров'ю пікетувальників.
Ексголова НКРЕКП Дмитро Вовк наголосив на своїй сторінці у Facebook, що власником заводів є бізнесмен Ігор Коломойський.
"Вчора у комісії був інцидент, на який звернули увагу іноземні донори. До новини комісії для ясності варто лише додати – власником підприємства є Коломойський. ЗМІ про це не пишуть... Не здивуюся – можуть отримати аналогічні погрози..." – написав він.
Робітники підприємств АТ "Запорізький завод феросплавів", АТ "Нікопольський завод феросплавів" та АТ "ДніпроАзот", які пов'язують із Коломойським, із липня мітингують під будівлею Національної енергокомпанії "Укренерго".
Головна вимога мітингувальників – надати знижені пільгові тарифи на електроенергію для цих підприємств.
У серпні Вовк в ефірі телеканала "Прямий" заявляв, що Коломойський інспірував розслідування антикорупційних органів у справі "Роттердам плюс".
"Тиск він здійснює для того, щоб отримати для себе пільгові умови на електроенергію. Він це робить не вперше. Він це робив і у 2013–2014 роках, ще за влади Януковича. У цей період він отримав собі майже 2,5 млрд грн пільгової економії на електричну енергію зовсім за іншим курсом, ніж зараз. У 2015–2016 роках цей тиск продовжився вже на мене власне. Він був невдалим. Тому підключився медійний тиск, а потім з'явився медійно-юридичний пузир, або бульбашка від НАБУ і САП", – сказав Вовк, коментуючи переслідування авторів формули "Роттердам плюс" із боку силових органів.