Гордон: У мене дедалі стійкіше відчуття, що Путін – агент Заходу
Те, з яким успіхом президент РФ Володимир Путін розвалює Росію, наштовхує на думку, що він може бути завербованим західними країнами, вважає український журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон.
Президент РФ Володимир Путін – це символ російського народу, його знову оберуть президентом, але його майбутнє повністю залежить від країн Заходу. Таку думку в ефірі телеканала NewsOne висловив журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон.
"Путін – це символ російського народу, символ мрії російського народу про імперію, про "русский мир", про те, що, так, ми з голою дупою, але зате у нас найбільші ракети, так, ми можемо в голоді, холоді й болотах гнити, але зате ми росіяни, у нас "русский" дух, ми переможемо всіх. Тому вони його оберуть знову, звичайно ж. У мене немає сумнівів", – сказав Гордон.
На його думку, "перекрити кисень" Путіну країни Заходу можуть "помахом руки".
"Ось як далі будуть розгортатися події – усе залежить від Заходу, від його позиції. Перекрити кисень Путіну і його друзям можна елементарно, "помахом руки", тому що фінансова розвідка Сполучених Штатів Америки знає, де у кого лежать гроші. Дивіться, яка проблема з турбінами Siemens у Криму виникла. А не може Росія без цих турбін, не може без літаків Boeing і Airbus, без запчастин до цих літаків, без Mercedes не може, без Nissan... Тому якщо Захід захоче, він перекриє Путіну кисень", – наголосив журналіст.
Водночас, на думку Гордона, Путін поводиться так, що з'являються сумніви: чи не є він агентом Заходу.
"У мене останнім часом є дедалі стійкіше відчуття, що Путін є агентом Заходу. На цю думку мене наштовхує те, з яким успіхом він розвалює Росію. Відчуття, що Захід свідомо дає йому це робити", – припустив журналіст.
Путіна обрали на пост президента РФ у 2000 році. Після двох строків, у 2008 році, він перейшов на посаду глави уряду РФ, а президентом став Дмитро Медведєв. У 2012 році Путіна знову обрали президентом.
Наступні вибори президента Росії пройдуть у березні 2018 року. Сам Путін поки не заявляв про своє рішення балотуватися.
За даними джерела РБК, найбільш імовірний сценарій участі Путіна у виборах – це самовисування. Чиновник, близький до Кремля, пояснив виданню, що оскільки він позиціонує себе як "президента всіх росіян", сценарій самовисування "за широкої народної підтримки" є пріоритетним.
У вересні минулого року Путін сказав, що майбутній лідер Росії повинен бути "досить молодою людиною, але зрілою".