Коломойський про статую борця сумо у своєму кабінеті: Спершу це був не Порошенко, а потім уже ми його модернізували. Голки встромляємо
Український бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону розповів, що фігуру борця сумо, яка уособлює президента України Петра Порошенка, подарували йому на день народження.
У кабінеті українського бізнесмена Ігоря Коломойського в Женеві стоїть фігура борця сумо, яка уособлює президента України Петра Порошенка. Про це бізнесмен повідомив в інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону.
Він підтвердив, що відвідувачам він каже, що це Порошенко.
"Це ж спершу був не Петя Порошенко, а борець сумо (сміється). А потім уже ми його модернізували, перетворили на Петра Порошенка... Фігурки робимо, а потім голки у них встромляємо", – сказав Коломойський.
За його словами, фігуру "хтось подарував на день народження".
"Це, до речі, витвір сучасного художника, швейцарського чи якогось там. Я просто не пам'ятаю його імені. Це реальна фігура, коштує навіть якихось грошей", – зазначив бізнесмен.
Коломойський: Для Росії, для Путіна Порошенко – найкращий варіант. Читайте повну версію інтерв'ю
За словами Коломойського, президент погрожував посадити його.
Коломойський – один із найбагатших українців, співвласник групи "Приват". За даними журналу "Новое время", зі статком $1,6 млрд він посідає п'яте місце в рейтингу найзаможніших громадян України. Після Революції гідності, у 2014–2015 роках, Коломойський очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію, але через конфлікт із керівництвом держави покинув цю посаду і переїхав за кордон. Зараз живе у Швейцарії та Ізраїлі.
Востаннє в Україні, за його словами, був улітку 2017 року. "Є ймовірність, що якщо приїду, не зможу виїхати", – сказав він в інтерв'ю Жанні Нємцовій у травні цього року.
Бізнесмен і його структури є фігурантами низки судових розглядів, зокрема пов'язаних із націоналізацією "ПриватБанку". У грудні 2017 року банк подав до суду на своїх колишніх власників, серед яких був Коломойський. Позивачі стверджують, що бізнесмени вивели з банку приблизно $1,9 млрд, провівши низку незаконних операцій з уявними кредитами.