Мінінформполітики про нібито постачання КНДР українських двигунів: Більшість "західних експертів", що критикує Україну, у минулому була пов'язана з РФ
Стаття в The New York Times про нібито постачання у КНДР двигунів із заводу "Південмаш" у Дніпрі ґрунтується на словах одного експерта з ракетних технологій Майкла Ельмана, який у 1995–2001 роках очолював програму скорочення ракетних озброєнь у Росії. Про це заявив заступник глави Мінінформполітики України Дмитро Золотухін.
Стаття в американському виданні The New York Times ґрунтується на словах експерта, який у минулому був пов'язаний із РФ. Про це у Facebook написав заступник міністра інформполітики України Дмитро Золотухін.
"Ми, українці, постійно себе недооцінюємо! Спочатку ми стали загрозою національній безпеці Росії, змінивши розклад сил між Кремлем і Північноатлантичним альянсом. Потім ми втрутилися і змінили перебіг американських виборчих перегонів (за деякими свідченнями самих американців). Тепер наші ракети (за свідченнями тих самих окремих американців) знову змінили баланс сил у світі (насправді ні)", – написав Золотухін.
За його словами, Україна "рулить світовою історією".
"Цікаво, що стаття у "вічносвободослівному" виданні ґрунтується здебільшого на словах одного експерта з ракетних технологій (Майкла Ельмана. – "ГОРДОН"), який у 1995–2001 роках очолював програму скорочення ракетних озброєнь у Росії. Про що, до речі, не вказано в його профілі в LinkedIn. Так уже якось "соупадєніє-нє-думаю" виходить, що більшість "західних експертів", що критикують Україну, тим чи іншим чином були в минулому пов'язані з Росією. Це ще не conspiracy theory (теорія змови. – "ГОРДОН"), але принаймні цікаво", – заявив заступник міністра.
Сьогодні видання The New York Times написало, що успішність випробувань північнокорейських ракет можна пояснити тим, що їх оснащують двигунами із заводу "Південмаш" у Дніпрі, історично пов'язаного з російським виробництвом ракет.
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов назвав провокацією інформацію про постачання Північній Кореї українських ракетних технологій.
Прес-служба "Південмашу" спростувала постачання КНДР ракетних двигунів.