Сакварелідзе: Не розумію, що "Народному фронту" і БПП дасть їх об'єднання. Це два мертві суб'єкти
"Народного фронту", по суті, уже не існує, а Блок Петра Порошенка має мінімальну довіру в українському суспільстві, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" екс-заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе.
Парламентська коаліція у Верховній Раді України являє собою змову двох кланів, заявив виданню "ГОРДОН" екс-заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе, коментуючи інформацію про можливе об'єднання Блоку Петра Порошенка і "Народного фронту".
"Я не розумію, що "Народному фронту" і БПП дасть їх об'єднання. Це два мертві суб'єкти, депутати яких регулярно фігурують у різних корупційних скандалах і заступаються за корумпованих чиновників. Таких як Мартиненко (екс-нардеп від "Народного фронту" Микола Мартиненко. – "ГОРДОН"), Насіров (відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. – "ГОРДОН") тощо. Сьогоднішня парламентська коаліція вже давно не є ніякою коаліцією. Це просто змова двох кланів, які тримають у заручниках усю іншу країну винятково заради власного збагачення. "Народного фронту" як такого не існує, а БПП має мінімальну довіру населення. Рейтинг цієї партії прив'язаний до рейтингу президента", – зазначив Сакварелідзе.
Він наголосив, що керівним партіям невигідне проведення дострокових парламентських виборів.
"Якщо ми не будемо проявляти активність, не об'єднаємо нормальних людей і не створимо альтернативи, то, звичайно, "Народний фронт" і БПП будуть проводити вибори за своїми правилами. Це дасть змогу їм учергове обдурити всю Україну. Звичайно, чинній владі невигідне проведення дострокових виборів. Але якщо ми запитаємо думку українського народу, то стане очевидно, що вибори потрібні країні. Україна не може ще два роки втрачати ресурси, час і свою міжнародну репутацію", – підкреслив Сакварелідзе.
В інтерв'ю "РБК-Україна" нардеп від "Народного фронту" Андрій Іванчук заявив, що його політична сила обговорює об'єднання з Блоком Петра Порошенка.
У листопаді 2014 року було створено парламентську коаліцію "Європейська Україна". Спочатку до її складу входили фракції Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту", "Самопомочі", "Батьківщини" і Радикальної партії. Остання покинула коаліцію 1 вересня 2015 року. 18 лютого 2016-го з коаліції вийшла фракція "Самопоміч". 17 лютого 2016 року про вихід із коаліції заявила фракція "Батьківщина".