Турчинов: Підтримую позицію Івано-Франківської облради, яка виступила на захист українських дітей від пропаганди збочень

Турчинов: Ніхто не має права вимагати для себе особливого ставлення, тим більше закріплюючи його в законодавстві
Фото: Ростислав Гордон / Gordonua.com

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов повідомив, що, окрім Івано-Франківської обласної ради, із закликом "захистити інституції сім'ї в Україні" до української влади звернулися депутати Рівненської, Чернівецької, Запорізької, Полтавської, Сумської, Одеської, Херсонської, Черкаської, Житомирської, Київської та багатьох інших рад.

11 грудня секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов заявив у Facebook, що виступає проти посилення гендерної політики в українському законодавстві.

Його заява пов'язана з реакцією урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерини Левченко на прохання депутатів Івано-Франківської обласної ради "захистити інституції сім'ї в Україні". Зокрема вона сказала, що звернеться щодо цього до СБУ.

"Хочу публічно підтримати позицію депутатів Івано-Франківської обласної ради, що виступили на захист сімейних цінностей, на захист українських дітей від пропаганди збочень. Аналогічні заяви підтримала більшість депутатів з 11 обласних та понад півсотні міських та районних рад. Упевнений, що з цією позицією можуть солідаризуватися всі представницькі органи місцевого самоврядування нашої країни", – написав він.

Турчинов уважає, що співробітники СБУ навряд чи почнуть переслідувати громадян, "яких урядова уповноважена та гендерний актив, що з гарним апетитом з'їдають мільйонні гранти, визначили як "злочинців".

"По-перше, в українських контррозвідників зовсім інші пріоритетні завдання, які продиктовані необхідністю захисту безпеки країни, а по-друге, у них також є сім'ї і діти, яких вони захищають, зокрема і на фронті разом із військовими Збройних сил, Нацгвардії і всіма патріотами України", – заявив він.

Секретар РНБО підкреслив, що не має права судити тих, хто зараховує себе до ЛГБТ-спільноти.

"Господь – суддя. Ніхто не може втручатися у приватне життя людей або обмежувати гарантовані їм Конституцією права. Але й ніхто не має права вимагати для себе особливого ставлення, тим більше закріплюючи його в законодавстві, нав'язувати суспільству свій спосіб життя, руйнувати суспільну мораль і традиційні цінності нашої нації", – написав він.

Турчинов уважає, що моральний імператив – це Закон Божий.

"І ті, хто привласнюють собі право змінювати його на догоду своїм інстинктам і порокам, перетворюючи суспільство на сукупність осіб без статі, без моралі, наближають описаний у Біблії Армагеддон. Бо як тільки люди втратять свою сутність, Богом дану ідентичність, перестануть бути мужніми чоловіками і ніжними, турботливими дружинами, утратять здатність любити, дарувати життя, ростити дітей, творити добро, людству прийде кінець. І цей сумний фінал буде повний болю і страждань", – зазначив він.

Секретар РНБО вважає, що для початку в українському законодавстві потрібно відновити використання терміна "стать" замість штучно внесеного терміна "гендер" і добитися реалізації вимог, які містяться у зверненні Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Запорізької, Полтавської, Сумської, Одеської, Херсонської, Черкаської, Житомирської, Київської та багатьох інших рад.

7 грудня депутати Івано-Франківської обласної ради підтримали звернення до президента України Петра Порошенка, Верховної Ради, Кабінету Міністрів і Ради нацбезпеки і оборони, у якому попросили зберегти чинну редакцію ст. 51 Конституції, у якій ідеться, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки, закликали прибрати з Кодексу законів про працю та інших законів і урядових документів поняття "сексуальна орієнтація" та "гендерна ідентичність", не допустити ухвалення закону про цивільне партнерство, а також прибрати з підручників норми про статеве виховання, які мають "подолати гендерні стереотипи". Окрім того, депутати закликали заборонити проведення ЛГБТ-акцій і парадів, створити міністерство у справах сім'ї або заснувати інститут урядового уповноваженого з питань сім'ї, а також припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи щодо запобігання домашньому насильству та насильству щодо жінок (Стамбульську конвенцію).